Sponsor techniczny

Maxima Sport

Partnerzy

Galeria

1 procent

Młodzież Bronowianki zimą nie zasypia

Wisła Kraków będzie w sobotę (24 listopada, o g. 11, boisko Com-Com Zone pod balonem) pierwszym rywalem młodzików Bronowianki w Halowych Mistrzostwach Krakowa Elity. Drużyna z roczników 2006-2007, prowadzona przez trenera Rafała Słotę, zimą będzie miała możliwość zmierzenia się w halowych rozgrywkach z najlepszymi zespołami z podokręgu Kraków w tej kategorii wiekowej.

Halowe Mistrzostwa Krakowa Elity, organizowane przez Małopolski Związek Piłki Nożnej, będą odbywać się w 3 kategoriach wiekowych: juniora młodszego, trampkarza oraz młodzika. Bronowianka została zakwalifikowana do tych rozgrywek w kategorii młodzików. Nasi zawodnicy z rocznika 2006-2007 będą mieli za przeciwników takie drużyny jak: Wisła Kraków, AS Progres Kraków, AP 21, Krakus Nowa Huta, Cracovia, Dalin Myślenice, Pcimianka. Warto podkreślić, że poza Bronowianką oraz Dalinem Myślenice wszystkie pozostałe drużyny na co dzień grają w rozgrywkach wojewódzkich, więc dla naszych zawodników będzie to możliwość porównania umiejętności z najlepszymi zawodnikami w tej kategorii wiekowej z Krakowa i okolic. Zwycięzca rozgrywek Elity będzie reprezentował Kraków w mistrzostwach Małopolski.

Mistrzostwa Elity będą trwały od najbliższej soboty (24 listopada) do 9 lutego 2019 r. W tym czasie zostanie rozegranych 7 kolejek, wszystkie spotkania będą rozgrywane pod balonem w Centrum Com-Com Zone przy ulicy Ptaszyckiego w Krakowie.
Szczegółowy harmonogram HMKE - TUTAJ

Zimą nie będą próżnować także inne zespoły szkółki piłkarskiej Bronowianki - biorą udział w Halowych Mistrzostwach Krakowa, które stanowią drugi szczebel rozgrywkowy w okresie zimowym. Do rozgrywek zostały zgłoszone: dwie drużyny orlików starszych (2008, trener Rafał Słota), orlicy młodsi (2009, trener Rafał Tomasiak), żacy starsi (2010, trener Rafał Tomasiak), dwie drużyny żaków młodszych (2011, trener Michał Lompczyk) oraz druga drużyna młodzików (2006-2007, trener Łukasz Rzepka). Rozgrywki młodzików odbywają się na sztucznej trawie pod balonem Com-Com Zone w Krakowie przy ul. Ptaszyckiego 4, rozgrywki żaków i orlików w halach Com-Com Zone i "Suche Stawy". W młodszych kategoriach nie rozgrywa się mistrzostw Małopolski, ale po eliminacjach w grupach najlepsze drużyny spotykają się na finałach HMK w kategoriach: orlik starszy, orlik młodszy, żak starszy i żak młodszy.

Pierwszy mecz ma już za sobą drużyna orlików starszych (8-0 z Błękitnymi Modlnica), kolejne mecze w grudniu. Obie drużyny z rocznika 2008 grają 1 grudnia, a pozostałe (2009, 2010 oraz 2011) rozpoczynają rozgrywki w niedzielę 9 grudnia.

Terminarz gier orlików starszych i młodszych oraz żaków starszych i młodszych - TUTAJ

Rywalizacja skrzatów (2012 i młodsi) została zaplanowana na początek przyszłego roku. Z kolei juniorzy i juniorzy młodsi zagrają w HMK organizowanych przez Podokręg Kraków. Terminarz tych rozgrywek nie został jeszcze ogłoszony.

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday594
mod_vvisit_counterYesterday1147
mod_vvisit_counterThis week4110
mod_vvisit_counterLast week7317
mod_vvisit_counterThis month26219
mod_vvisit_counterLast month31746
mod_vvisit_counterAll days3033317

Online Now: 14
Your IP: 3.234.208.66
,
Today: luty 26, 2020