Error: No articles to display
VII Memoriał Stanisława Syrdy: wyniki eliminacji w grupie A
Sobotnimi eliminacjami rozpoczął się w hali Bronowianki VII Memoriał Stanisława Syrdy w piłce nożnej (12-13 stycznia). W grupie A w godz. 8-14.30 zagrali: Nadwiślan Kraków, Bieżanowianka, Kmita Zabierzów, Osasuna Pompeluna, Bronowianka II, Cracovia Oldboje, Jutrzenka Giebułtów, Sparta Kazimierza Wielka. Niespodziewanym zwycięzcą eliminacji okazała się ekipa Osasuny Pompeluna.
Grupa A:
1. Nadwiślan Kraków
2. Bieżanowianka
3. Kmita Zabierzów
4. Osasuna Pompeluna
5. Bronowianka II
6. Cracovia Oldboje
7. Jutrzenka Giebułtów
8. Sparta Kazimierza Wielka
Program gier w gr. A, sobota, 12 stycznia, g. 8-14.30:
8:00-8:12 Nadwiślan – Bieżanowianka 4:0
8:14-8:26 Kmita Zabierzów – Osasuna Pompeluna 0:1
8:28-8:40 Bronowianka II – Cracovia Oldboje 3:0
8:42-8:54 Jutrzenka Giebułtów – Sparta Kazimierza Wielka 1:1
8:56-9:08 Nadwiślan – Osasuna Pompeluna 1:2
9:10-9:22 Bieżanowianka – Kmita Zabierzów 3:0
9:24-9:36 Bronowianka II – Sparta Kazimierza Wielka 2:1
9:38-9:50 Cracovia Oldboje – Jutrzenka Giebułtów 1:6
9:52-10:04 Nadwiślan – Kmita Zabierzów 1:3
10:06-10:18 Bieżanowianka – Osasuna Pompeluna 0:4
10:20-10:32 Bronowianka II – Jutrzenka Giebułtów 1:1
10:34-10:46 Cracovia Oldboje – Sparta Kazimierza Wielka 1:3
10:48-11:00 Nadwiślan – Bronowianka II 1:1
11:02-11:14 Bieżanowianka – Cracovia Oldboje 1:1
11:16-11:28 Kmita Zabierzów – Jutrzenka Giebułtów 0:1
11:30-11:42 Osasuna Pompeluna – Sparta Kazimierza Wlk. 1:1
11:44-11:56 Nadwiślan – Cracovia Oldboje 3:0
11:58-12:10 Bieżanowianka – Jutrzenka Giebułtów 0:1
12:12-12:24 Kmita Zabierzów – Sparta Kazimierza Wielka 3:1
12:26-12:38 Osasuna Pompeluna – Bronowianka II 2:0
12:40-12:52 Nadwiślan – Jutrzenka Giebułtów 2:1
12:54-13:06 Bieżanowianka – Sparta Kazimierza Wielka 2:0
13:08-13:20 Kmita Zabierzów – Bronowianka II 0:2
13:22-13:34 Osasuna Pompeluna – Cracovia Oldboje 0:1
13:36-13:48 Nadwiślan – Sparta Kazimierza Wielka 3:0
13:50-14:02 Bieżanowianka – Bronowianka II 2:2
14:04-14:16 Kmita Zabierzów – Cracovia Oldboje 3:0
14:18-14:30 Osasuna Pompeluna – Jutrzenka Giebułtów 0:0
Tabela grupy A:
Drużyna | Punkty | Bramki | Miejsce |
Osasuna Pompeluna | 14 | 10:2 | I |
Nadwiślan | 13 | 15:7 | II |
Jutrzenka Giebułtów | 12 | 11:5 | III |
Bronowianka II | 12 | 11:7 | IV |
Kmita Zabierzów | 9 | 9:7 | V |
Bieżanowianka | 8 | 8:12 | VI |
Sparta Kazimierza Wielka | 5 | 7:13 | VII |
Cracovia Oldboje | 1 | 3:20 | VIII |
Niedziela - 13 stycznia:
Po cztery najlepsze zespoły z grup A i B grają w dwóch grupach – C i D, czas meczu 15 min, bez zmiany stron. Po 2 najlepsze drużyny z grup C i D awansują do półfinału, zespoły z miejsc 3. i 4. grają o miejsca 5. i 7., przegrani z półfinałów o 3. miejsce.
Harmonogram gier w fazie finałowej, niedziela: gry w grupach C i D w godz. 9-12:55, półfinały 13-13.45, gry o miejsca: 13.50 - 15, FINAŁ - g. 15, po nim uroczyste zakończenie turnieju i wręczenie nagród.
Harmonogram minutowy turnieju może ulec drobnym zmianom, niezależnym od organizatorów.
Sponsorzy nagród: Akropol, Bronowianka Kraków, Select MG Sport, Akademia Młodego Sportowca MagicSports Sp. z o.o., rodzina patrona, Maxima Sport.
Patronat medialny: SPORTOWETEMPO.PL, Futbol Małopolska.