Error: No articles to display
VII Memoriał Stanisława Syrdy: wyniki eliminacji w grupie B
Drużyna Andalaro Krzeszowice okazała się najlepsza w gr. B eliminacji VII Memoriału Stanisława Syrdy. Rywalizowały tu także: Bronowianka I, LKS Rudnik, Nidzica Dobiesławice, LKS Potok Więckowice, Gołąb Team, Bronowicki i Orzeł Myślenice.
Program gier w gr. B, sobota, 12 stycznia, g. 14.30-21:
14:32-14:44 Bronowianka I – LKS Rudnik 1:1
14:46-14:58 Nidzica Dobiesław – LKS Potok Więckowice 4:1
15:00-15:12 Gołąb Team – Andalaro Krzeszowice 2:2
15:14-15:26 Bronowicki – Orzeł Myślenice 1:4
15:28-15:40 Bronowianka I – LKS Potok Więckowice 4:0
15:42-15:54 LKS Rudnik – Nidzica Dobiesławice 0:0
15:56-16:08 Gołąb Team – Orzeł Myślenice 0:0
16:10-16:22 Andalaro Krzeszowice – Bronowicki 3:1
16:24-16:36 Bronowianka I – Nidzica Dobiesławice 0:0
16:38-16:50 LKS Rudnik – LKS Potok Więckowice 2:0
16:52-17:04 Gołąb Team – Bronowicki 2:1
17:06-17:18 Andalaro Krzeszowice – Orzeł Myślenice 3:1
17:20-17:32 Bronowianka I – Gołąb Team 2:1
17:34-17:46 LKS Rudnik – Andalaro Krzeszowice 2:1
17:48-18:00 Nidzica Dobiesławice – Bronowicki 3:2
18:02-18:14 LKS Potok Więckowice – Orzeł Myślenice 0:5
18:16-18:28 Bronowianka I – Andalaro Krzeszowice 1:1
18:30-18:42 LKS Rudnik – Bronowicki 0:2
18:44-18:56 Nidzica Dobiesławice – Orzeł Myślenice 3:2
18:58-19:10 LKS Potok Więckowice – Gołąb Team 0:3
19:12-19:24 Bronowianka I – Bronowicki 1:0
19:26-19:38 LKS Rudnik – Orzeł Myślenice 0:2
19:40-19:52 Nidzica Dobiesławice – Gołąb Team 3:0
19:54-20:06 LKS Potok Więckowice – Andalaro Krzeszowice 1:6
20:08-20:20 Bronowianka I – Orzeł Myślenice 1:2
20:22-20:34 LKS Rudnik – Gołąb Team 3:0
20:36-20:48 Nidzica Dobiesławice – Andalaro Krzeszowice 2:3
20:50-21:02 LKS Potok Więckowice – Bronowicki 0:2
Tabela grupy B:
Drużyna | Punkty | Bramki | Miejsce |
Andalaro Krzeszowice | 14 | 19:10 | I |
Nidzica Dobiesławice | 13 | 15:8 | II |
Orzeł Myślenice | 13 | 16:18 | III |
Bronowianka I | 12 | 10:5 | IV |
LKS Rudnik | 11 | 8:6 | V |
Gołąb Team | 8 | 8:12 | VI |
Bronowicki | 6 | 9:13 | VII |
LKS Potok Więckowice | 0 | 2:26 | VIII |
Niedziela - 13 stycznia:
Po cztery najlepsze zespoły z grup A i B grają w dwóch grupach – C i D, czas meczu 15 min, bez zmiany stron. Po 2 najlepsze drużyny z grup C i D awansują do półfinału, zespoły z miejsc 3. i 4. grają o miejsca 5. i 7., przegrani z półfinałów o 3. miejsce.
Harmonogram gier w fazie finałowej, niedziela: gry w grupach C i D w godz. 9-12:55, półfinały 13-13.45, gry o miejsca: 13.50 - 15, FINAŁ - g. 15, po nim uroczyste zakończenie turnieju i wręczenie nagród.
Harmonogram minutowy turnieju może ulec drobnym zmianom, niezależnym od organizatorów.
Sponsorzy nagród: Akropol, Bronowianka Kraków, Select MG Sport, Akademia Młodego Sportowca MagicSports Sp. z o.o., rodzina patrona, Maxima Sport.
Patronat medialny: SPORTOWETEMPO.PL, Futbol Małopolska.
Program gier i wyniki gr. B - sobota g.14.30-21.00
14:32-14:44 Wawel - Bronowicki 0:1
14:46-14:58 Zelków - Bronowianka I 0:3
15:00-15:12 Start - Potok 0:1
15:14-15:26 Nidzica - Cracovia 0:1
15:28-15:40 Wawel - Bronowianka I 1:2
15:42-15:54 Bronowicki - Zelków 1:0
15:56-16:08 Start - Cracovia 1:4
16:10-16:22 Potok - Nidzica 3:1
16:24-16:36 Wawel - Zelków 3:2
16:38-16:50 Bronowicki - Bronowianka I 1:1
16:52-17:04 Start - Nidzica 0:4
17:06-17:18 Potok - Cracovia 1:2
17:20-17:32 Wawel - Start 3:1
17:34-17:46 Bronowicki - Potok 2:2
17:48-18:00 Zelków - Nidzica 0:8
18:02-18:14 Bronowianka I - Cracovia 0:0
18:16-18:28 Wawel - Potok 3:2
18:30-18:42 Bronowicki - Nidzica 2:2
18:44-18:56 Zelków - Cracovia 1:3
18:58-19:10 Bronowianka - Start 3:1
19:12-19:24 Wawel - Nidzica 2:0
19:26-19:38 Bronowicki - Cracovia 0:1
19:40-19:52 Zelków - Start 4:0
19:54-20:06 Bronowianka I - Potok 6:2
20:08-20:20 Wawel - Cracovia 3:0
20:22-20:34 Bronowicki - Start 1:0
20:36-20:48 Zelków - Potok 1:2
20:50-21:02 Bronowianka I - Nidzica 1:1