Sponsor techniczny

Maxima Sport

Partnerzy

Galeria

Porozmawiaj o Bronowiance - zapraszamy na spotkania z zarządem klubu

BronkaChcesz porozmawiać o Bronowiance? Masz pomysł na nową inicjatywę? Chcesz przekazać swoją opinię o klubie i jego działaniach, pochwalić albo zmotywować oceną, zgłosić ofertę pomocy albo społecznego działania? Od 2 października w każdy wtorek w godz. 18-19 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkania z członkami zarządu klubu. Pierwsze spotkanie już za tydzień, harmonogram pozostałych jest już znany.

Wtorkowe spotkania z członkami zarządu klubu to inicjatywa, dzięki której mamy nadzieję rozwijać nasze stowarzyszenie. W każdy wtorek miesiąca w godz. 18-19 każdy członek klubowej społeczności - zawodnik, trener, działacz, rodzic, sympatyk, kibic Bronowianki może spotkać się osobiście z przedstawicielami zarządu i porozmawiać o sprawach klubu. Czekamy na Państwa opinie, rady, pomysły, postulaty, oferty wsparcia lub zaangażowania się w działalność naszych sekcji sportowych. Każdy głos jest dla nas ważny, każdy będzie dla nas inspiracją.

Cotygodniowe spotkania odbywać się będą w sekretariacie klubu we wtorki w godz. 18-19.  Czekamy na Państwa w sali spotkań zarządu od wtorku 2 października.

Zapraszamy w godz. 18-19 we wtorki:
2 października, 9 października, 16 października,  23 października, 30 października, 6 listopada,  13 listopada, 20 listopada, 27 listopada, 4 grudnia, 11 grudnia, 18 grudnia.

W poszczególnych terminach czekać będą na Państwa przedstawiciele zarządu klubu, który obecnie działa w składzie: Kazimierz Skrzypek (prezes), Marek Kaczor, Jerzy Skrzypek, Leszek Idzikowski, Marta Syrda, Andrzej Krzyżanowski, Łukasz Kubik, Andrzej Klich, Tomasz Kwaśniewski, Małgorzata Syrda-Śliwa.

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday366
mod_vvisit_counterYesterday864
mod_vvisit_counterThis week4347
mod_vvisit_counterLast week4976
mod_vvisit_counterThis month4347
mod_vvisit_counterLast month21636
mod_vvisit_counterAll days2952053

Online Now: 19
Your IP: 18.205.60.226
,
Today: grudzień 06, 2019