Maxima Sport

Oficjalny lekarz

Partnerzy

Juniorzy Bronowianki otworzyli rundę wiosenną dwoma zwyciestwami.

Juniorzy młodsi Bronowianki po raz kolejny nie zawiedli i otworzyli rundę wiosenną dwoma zwyciestwami z Przemszą Klucze (4:0) oraz Wieczystą Kraków (3:4). Wygrana z Przemszą miała miejsce dzięki golom Oliwiera Jarosza, Jerzego Okręglickiego, Kuby Skoczka i Andrzeja Wiśniewskiego. Pozwoliła ona chłopakom nabrać pewności siebie przed spotkaniem z Wieczystą, z którą pojedynki zawsze mają rangę spotkania na szczycie i przynoszą wiele emocji. Podobnie było i tym razem. Szybka utrata gola w pierwszej minucie lekko podcięła naszemu zespołowi skrzydła. Szczęśliwy gol samobójczy przeciwnej drużyny dał zawodnikom Bronowianki na chwilę nadzieję (1:1), ale strata kolejnych dwóch goli w krótkim odstępie czasu na początku drugiej połowy nie rokowała dobrze. Ostatnie minuty meczu zdecydowały o jego wyniku, gdyż do 85 minuty spotkania przegrywaliśmy 3:1...  jednak udało się! Kilka zmian, nowe ustawienie i piękna asysta Michała Wandasa do Sebastiana Sarkowicza zakończona golem dodała wigoru drużynie. Sebastian na tym nie poprzestał. Kolejne dwa gole zdobył w odstępie 10 minut, a zespół w tym czasie zaczął grać "jak z nut". Graczom Bronowianki nie przeszkadzało to, że rywalizowali ze starszym przeciwnikiem, którego zawodnicy odznaczali się większą siłą fizyczną. Przestał także przeszkadzać fakt, że mecz był rozgrywany na fatalnej murawie bocznego boiska. Wygraliśmy z głównym składem Gospodarzy 3:4 i objęliśmy prowadzenie w 1szej Lidze Juniorów Starszych!
Gratulacje dla chłopaków i Trenera.

Kolejny mecz już w sobotę 15.05 o godz. 11:00 na boisku Progresu w Nowej Hucie. To będzie drugie spotkanie z cyklu "spotkań na szczycie". Emocje gwarantowane! Zapraszamy!

/tekst: P. Wandas/

Wieczysta 1Wieczysta 2Wieczysta 3Wieczysta 4Przemsza 1Przemsza 2Przemsza 3Przemsza 4Przemsza 5Przemsza 6Przemsza 7Przemsza 8