Kolejna odsłona weekendowego maratonu tenisowego zawodniczek Bronowianki!

Remis I drużyny i przegrana II drużyny tenisistek stołowych w Grodzisku Mazowieckim
Po wczorajszych zaciętych walkach w Nadarzynie (5-5 pierwszej drużyny i przegrana 3-7 drugiej), dziś nasze pingpongistki zmierzyły się z KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki. Pierwsza drużyna stoczyła z grodziszczankami niezwykle zaciekły bój - połowę pojedynków rozstrzygnięto w aż pięciu setach!
Po dwóch przegranych deblach stan meczu wynosił 4-2 dla Bogorii. Ostatecznie jednak krakowiankom udało się doprowadzić do remisu i podziału punktów (Aleksandra Guzik 2, Natalia Gajewska 1, Karolina Pęk 1, Zuzanna Syrda 1) Bronowianka II musiała uznać wyższość przeciwniczek, ulegając im 2-8 (punkty: Matylda Hadryś 1, Kamila Kiliszek 1).
Mimo kilku zaciętych spotkań i dużych emocji, nasze zawodniczki żegnają Grodzisk w przyjaznej atmosferze (dowód poniżej).