Sponsor techniczny

Oficjalny lekarz

Partnerzy

Pingpongowi juniorzy rozbili medalowy bank w Małopolsce

Miłe niespodzianki sprawili na Mistrzostwach Województwa Juniorów pingpongiści Bronowanki! Po tytuły mistrzowskie w najważniejszej konkurencji - singlu sięgnęli Zuzanna Syrda i Paweł Kopacki. W sumie nasi zawodnicy zdobyli aż 13 medali!

Bronowiccy tenisiści dostarczyli wiele emocji w rozegranych na obiektach Com-Com Zone Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Juniorów. Wśród juniorek po złoto niespodziewanie sięgnęła Zuzanna Syrda, która w ćwierćfinale pokonała 3-2 Zuzannę Kowalczyk, a w półfinale wygrała 3-2 z aktualną Mistrzynią Województwa Seniorek Natalią Gajewską. W finale Zuzanna triumfowała 3-1 nad turniejową jedynką, Aleksandrą Guzik. Podium uzupełniła Kamila Kiliszek.

MPJ1

Nie mniej zaskakujący przebieg miał turniej juniorów. Rozstawiony z nr 7 Paweł Kopacki przebojem wdarł się do finału, pokonując po 3-0 Kacpra Tureckiego i Wojciecha Bogacza. Finał był wewnętrzną sprawą Bronowianki, Paweł pokonał w nim Łukasza Knagę 3-2 i stanął na najwyższym stopniu podium.

MPJ2

Zawodnicy Bronowianki sięgnęli też po tytuły mistrzowskie w mikście i deblu kobiet. W grze mieszanej triumfowali Natalia Gajewska i Łukasz Knaga, przed Zuzanną Kowalczyk i Bartłomiejem Mrugałą. Po brąz sięgnęły pary Zuzanna Syrda/Kacper Turecki i Kamila Małysiak/Wojciech Bogacz. W deblu juniorek złoto zdobyły Natalia Gajewska i Kamila Kiliszek, które w finale pokonały 3-2 Zuzannę Syrdę i Aleksandrę Guzik. W deblu juniorów obie nasze pary - Wojciech Bogacz/Maciej Kołek oraz Paweł Kopacki/Łukasz Knaga stanęły na najniższym stopniu podium Mistrzostwo wywalczyła para Kosmal/Sułkowski.
Wszyscy medaliści są podopiecznymi trenera Macieja Karmolińskiego.