Drużyna juniorek Bronowianki w najlepszej ósemce Mistrzostw Polski w Gliwicach!

Drużyna juniorek Bronowianki w najlepszej ósemce Mistrzostw Polski w Gliwicach! Zespół w składzie: Natalia Gajewska, Kamila Kiliszek, Zuzanna Syrda wygrał eliminacje grupowe, pokonując po 3-0 Energę KTS Toruń i Chrobry Międzyzdroje. W meczu o medal nasze tenisistki uległy 0-3 rozstawionej z nr 1 Politechnice Rzeszów I i zajęły miejsca 5-8. Drużyna juniorów (Wojtek Bogacz, Łukasz Knaga, Maciej Kołek, Paweł Kopacki) po walce przegrała w grupie z ZKS Zielona Góra (0-3) oraz z UKS Dojlidy Białystok II (2-3) i zakończyła zawody w przedziale 17-24.
Jutro nasi zawodnicy rozpoczną turnieje singla i miksta, w sobotę wystartują gry deblowe. Trzymamy kciuki za dobrą grę.