IX Memoriał Stanisława Syrdy: wyniki turnieju
12 zespołów rywalizuje w IX Memoriale im. Stanisława Syrdy, który w sobotę 14 stycznia odbywa się w hali Bronowianki. Od g. 9 trwają eliminacje w grupach A i B. Ich wyniki podajemy na żywo.
➡️GRUPA A: Kaszowianka Kaszów, Piast Wołowice, Brotherm, Jutrzenka Giebułtów, Bronowianka II Kraków, Andalaro Krzeszowice.
09:00 Kaszowianka Kaszów - Andalaro Krzeszowice 0:1
09:28 Piast Wołowice - Bronowianka II 0:0
09:56 Brotherm - Jutrzenka Giebułtów 1:1
10:25 UROCZYSTE OTWARCIE IX. MEMORIAŁU STANISŁAWA SYRDY
10:40 Kaszowianka - Piast Wołowice 1:1
11:08 Brotherm - Andalaro Krzeszowice 0:1
11:36 Jutrzenka Giebułtów - Bronowianka II 1:0
12:04 Kaszowianka - Brotherm 0:3
12:32 Jutrzenka Giebułtów - Piast Wołowice 1:2
13:00 Bronowianka II - Andalaro Krzeszowice 0:1
13:28 Kaszowianka - Jutrzenka Giebułtów 3:0
13:56 Bronowianka II - Brotherm 2:2
14:24 Andalaro Krzeszowice - Piast Wołowice 0:0
14:52 Kaszowianka - Bronowianka II 1:0
15:20 Andalaro Krzeszowice - Jutrzenka Giebułtów 3:1
15:48 Piast Wołowice - Brotherm 0:3
Końcowa kolejność w gr. A:
1. Andalaro 5 13 6-1
2. Brotherm 5 8 9-4
3. Kaszowianka 5 7 5-5
4. Piast 5 6 3-5
5. Jutrzenka 5 4 4-9
6. Bronowianka II 5 2 2-5
➡️ GRUPA B: Wieczysta Kraków II, AKS Atenas/Lewiatan Budzów, Zieleńczanka Zielonki, Bronowianka I Kraków, Bronowicki Kraków, Niegoszowianka Niegoszowice
09:14 KS Atenas - Niegoszowianka Niegoszowice 1:2
09:42 Zieleńczanka Zielonki - Bronowicki 5:0
10:10 Bronowianka I Kraków - Wieczysta Kraków II 0:0
10:25 UROCZYSTE OTWARCIE IX. MEMORIAŁU STANISŁAWA SYRDY
10:54 KS Atenas - Zieleńczanka 1:2
11:22 Bronowianka I - Niegoszowianka 1:0
11:50 Wieczysta II - Bronowicki 4:0
12:18 KS Atenas - Bronowianka I 0:0
12:46 Wieczysta II - Zieleńczanka 2:0
13:14 Bronowicki - Niegoszowianka 1:3
13:42 KS Atenas - Wieczysta II 1:2
14:10 Bronowicki - Bronowianka I 0:4
14:38 Niegoszowianka - Zieleńczanka 0:2
15:06 KS Atenas - Bronowick 0:2
15:34 Niegoszowianka - Wieczysta II 1:2
16:02 Zieleńczanka - Bronowianka I 0:1
Końcowa kolejność w gr. B:
1. Wieczysta II Kraków 5 13 10-2
2. Bronowianka I Kraków 5 11 6-0
3. Zieleńczanka 5 9 9-4
4. Niegoszowianka 5 6 6-7
5. Bronowicki 5 3 3-16
6. Atenas/Lewiatan Budzów 5 1 3-8
Półfinały
16:18 1A - 2B Andalaro - Bronowianka I 1:0
16:32 2A -1B Brotherm - Wieczysta II 1:1 karne 3:1
16:48 Mecz o 3. miejsce - Bronowianka I - Wieczysta II 1:2
17:02 Finał Andalaro Krzeszowice - Brothem 2:0
Najlepszy strzelec: Zabiegaj Karol (Zieleńczanka Zielonki)
MPV turnieju: Mateusz Kapusta (Brotherm)
Najlepszy bramkarz: Konrad Dziura (Andalaro)
Najlepszy zawodnik KS Bronowianka: Piotr Rzepecki