Sponsor techniczny

Oficjalny lekarz

Partnerzy

Sukcesy zawodników KS Bronowianka Kraków na Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w Sępólnie Krajeńskim 3-5.05.2024

TENISISTKI STOŁOWE BRONOWIANKI NICOL BARTOSZKO i WIKTORIA ILCEWICZ DRUŻYNOWYMI MISTRZYNIAMI POLSKI MŁODZICZEK!!!

Pierwszy dzień MP był dniem zwycięstw dla bronowickich młodziczek. Po grupowych wygranych z LUKS-em Chełmno II i ZKS-em Zielona Góra II po 3-0, w ćwierćfinale nasze dziewczyny pokonały Tenis Maxi Plast Ząbki 3-1, a potem w półfinale ZKS Zielona Góra I 3-1 i zameldowały się w finale! W meczu finałowym mistrzostw w Sępólnie Krajeńskim pokonały po wspaniałej walce Orła Wysocko Wielkie 3-2, wytrzymując potężną wojnę nerwów!

W singlu dziewczyny zajęły miejsca w czołowej "16", w 1/8 finału obie uległy rywalkom po 5-setowych zaciętych bojach.

Wielkie brawa dla drużyny i prowadzącego ją trenera Macieja Karmolińskieg!

MP Młodzików Sępólno 3-5.05.2024 1

Złote podium mistrzostw Polski młodziczek w drużynie Wiktorii Ilcewicz, Nicol Bartoszko i trenera Maciej Karmolińskiego to nie koniec medalowych widoków z Sępólna!

Wspaniały sukces odniósł Mikołaj Pilch na Mistrzostwach Polski Młodzików w tenisie stołowym! Pingpongista Bronowianki został podwójnym medalistą najważniejszej imprezy sezonu. Zdobył srebrny medal w deblu w parze z Jakubem Hubką (Politechnika Rzeszów) i brązowy medal w singlu. To zwieńczenie bardzo ciężkiej pracy i bardzo dobrego sezonu Mikołaja. Utrzymywał się przez cały czas w krajowej i wojewódzkiej czołówce, zdobywał miejsca na podium wielu imprez, w tym srebrny medal w drużynie w ETTU Europe Youth Series Greece w barwach reprezentacji Polski.

MP Młodzików Sępólno 3-5.05.2024 2

MP Młodzików Sępólno 3-5.05.2024 3

Dnia 06.05.2024 Mikołaj otrzymał powołanie z PZTS do reprezentacji Polski na majowe Mistrzostwa Europy U-13. Najlepsi młodzicy Starego Kontynentu będą rywalizować od 22 do 26 maja w Bukareszcie w singlu, mikście i drużynówce mieszanej.

MP Młodzików Sępólno 3-5.05.2024 MP

Wielkie gratulacje dla Mikołaja i wspierającego go teamu Pilch Table Tennis!

W sumie nasza ekipa wróciła z MP w Sępólnie Krajeńskim z trzema krążkami, złoty zdobyła drużyna młodziczek Nicol Bartoszko i Wiktoria Ilcewicz oraz Mikołaj Pilch - Pingpongista Bronowianki został podwójnym medalistą najważniejszej imprezy sezonu: zdobył srebrny medal w deblu w parze z Jakubem Hubką (Politechnika Rzeszów) i brązowy medal w singlu.

Jeszcze raz brawa dla zawodników oraz trenerów Macieja Karmolińskiego i Rafała Utylskiego!!!