Wakacje z Bronowianką 2014
Półkolonie piłkarskie dla chłopców *
Półkolonie taneczne dla dziewcząt *
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców Szkółka Piłkarska KS Bronowianka, podobnie jak w roku ubiegłym, zachęca dzieci do spędzania wakacji na sportowo. Dziewczynki zapraszamy do udziału w zajęciach tanecznych a chłopców do uczestnictwa w specjalnie przygotowanym bloku zajęć piłkarskich. Spotykamy się od poniedziałku do piątku o godz. 8:00 i bawimy się do godz. 16:00. Każdego dnia jest trening ogólnorozwojowy, dwa treningi specjalistyczne, basen, zajęcia relaksacyjne i motywacyjne, ciepły posiłek i spacer. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę wychowawców i trenerów. Spotkania odbywają się w grupach wg umiejętności i kategorii wiekowych. Chodzi o to, aby poszczególne grupy były złożone z dzieci o podobnym poziomie umiejętności, dla których będzie przygotowany odpowiedni program treningowy. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Ilość miejsc ograniczona.
Najwyższa możliwa zaliczka Bronowianki II w pierwszym meczu barażowym z "Gorcami" Nowy Targ III (zdjęcia)
Grająca na wyjeździe Bronowianka II pokonała zespół KS "Gorce" Nowy Targ III aż 10:0 i jest już bardzo blisko awansu do III ligi! Kilka dni temu życzyliśmy naszym zawodnikom wysokiej zaliczki w pierwszej części dwumeczu barażowego co zostało przez nich wykonane w stu procentach. Krzysztof Kapik, Mateusz Zębala, Marek Lenart, Antoni Wojciaczyk oraz Tomasz Wojtasz nie przegrali żadnego pojedynku i zkończyli spotkanie zaledwie po dziesięciu grach. Zespół wspierał także oraz dopingował pan Mieczysław Jeweczko. Rewanż zostanie rozegrany 31 maja na małej hali Bronowianki (dokładna godzina zostanie podana niebawem).
Bronowianka w Łagiewnikach
W środę, 14 maja przedstawiciele Bronowianki wzięli udział w mszy świętej w ramach 7. Pielgrzymki Sportowców i Kibiców Małopolski. Poczet sztandarowy stanowili chłopcy z drużyny Młodzików wsparci liczną reprezentacją Orlików z rocznika 2003. Mszę św. odprawiał ks. Wikariusz Generalny Bronisław Fidelus, pełniący także funkcję kapelana Wisły a nad całością, od strony organizacyjnej, czuwał kapelan Cracovii ks. Henryk Surma.
Atrakcjom nie ma końca
Jakiś czas temu, z przyjemnością informowaliśmy o sukcesie Karoliny Gec - na co dzień zawodniczki naszego Klubu, która w ogólnopolskim turnieju z Podwórka na Stadion zdobyła Mistrzostwo Polski w kategorii U-10, a także została królem strzelców i najlepszą zawodniczką całego turnieju. Finałowe zawody odbyły się na Stadionie Narodowym w Warszawie - tuż przed finałowym meczem Pucharu Polski. To jednak nie koniec atrakcji jakie organizatorzy zapewnili najlepszym drużynom, bowiem już jutro młodzi zawodnicy obejrzą w Hamburgu towarzyski mecz reprezentacji Polski z Niemcami.
W Łagiewnikach po raz siódmy
Już w najbliższą środę, 14 maja w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach odbędzie się 7. Pielgrzymka Sportowców i Kibiców Małopolski. Podobnie jak w roku ubiegłym w uroczystościach wezmą udział zawodnicy i działacze Bronowianki. Msza, której przewodniczył będzie ks. Wikariusz Generalny Infułat Bolesław Fidelus ma być dziękczynieniem za kanonizację św. Jana Pawła II, wielkiego pasjonata sportu. Rozpoczęcie mszy o godz. 19:00. Zapraszamy.
Opracował: wk
Co słychać w szkółce odc. 3 - Bronowickie Orliki
Wg opinii trenerów pracujących w naszym klubie drużyna Orlików 2003 to rocznik bardzo utalentowany, jakiego dawno nie było w Bronowiance. Grupa, jeśli chodzi o poziom umiejętności piłkarskich jest wyrównana, co stwarza komfort pracy trenerowi. Z drużyną tą obecnie pracuje trener Patryk Jałocha. Treningi są organizowane tak, aby chłopcy jak najwięcej zajęć odbywali z piłką przy nodze. Trener planuje zajęcia wg przygotowanego przez siebie programu. Każde spotkanie jest starannie przemyślane. Na nudę i improwizację nie ma miejsca. Od chłopców wymagane jest pełne zaangażowanie, skupienie i rzetelność w każdym elemencie treningu. Począwszy od zachowania w szatni przed zajęciami a skończywszy na dbałości o oceny w szkole. W tej drużynie trenować mogą tylko ci, którzy nie zaniedbują pozostałych obowiązków. Wszystko to powoduje, że trener ma na chłopców duże oddziaływanie wychowawcze. Konsekwencja, zaangażowanie, jasne zasady wprowadzone w drużynie, sumienne przygotowanie do każdego treningu, nie unikanie trudnych decyzji ale także przyjazne nastawienie i poczucie humoru powoduje, że zarówno wśród rodziców jak i chłopców zbudował sobie
P. Jałocha mocną pozycję.
Co słychać w szkółce odc. 2 - Żaki po zimowym śnie!
W ramach Szkółki Piłkarskiej KS Bronowianka Kraków prowadzimy dwie drużyn Żaków. Tworzą je chłopcy z roczników 2005 i 2006. Z Żakami Starszymi pracuje trener Patryk Jałocha natomiast Żaki Młodsze prowadzi obecnie trener Rafał Tomasiak. I może od drużyny z rocznika 2006 rozpoczniemy nasze podsumowanie pracy w tej kategorii.













