Partnerzy

Galeria

Rzut karny odebrał punkty

Prokocim3Zacięty, pełen walki mecz stoczyli piłkarze Bronowianki w 10. kolejce krakowskiej okręgówki. Na własnym boisku zremisowali z Prokocimiem 1-1 i pozostali w środku tabeli

Czytaj więcej...

Coś tu nie gra...

Skawinka7Czwartą porażkę w dziewiątym meczu sezonu ponieśli piłkarze Bronowianki. Na swoim boisku przegrali 1-3 (1-1) z liderującą w grupie II Skawinką. Honorową bramkę zdobył Łukasz Kubik.

Czytaj więcej...

Czerwono i bez punktów w Modlnicy

Piłkarze Bronowianki stracili punkty w wyjazdowym meczu 8. kolejki krakowskiej okręgówki. Po golu z rzutu karnego przegrali z Błękitnymi Modlnica 0-1 (0-1). Przez większość spotkania musieli grać w dziesiątkę.

Czytaj więcej...

Szczęśliwa siódma kolejka

Siódma kolejka krakowskiej okręgówki okazała się szczęśliwa dla piłkarzy Bronowianki. Po golu Macieja Skawiny pokonali w niej rezerwy Wiślan Jaśkowice.

Czytaj więcej...

Totalna wpadka w Nowej Hucie...

Nadspodziewanie wysoką porażkę ponieśli w 6. kolejce okręgówki piłkarze Bronowianki. Przegrali z rezerwami Hutnika aż 0-7 (0-2). 

Cios za cios, a na końcu remis

2018Wegrzce6MALEPierwszy remis w sezonie - to finał potyczki piłkarzy Bronowianki w 5. kolejce krakowskiej okręgówki. Niezwykła wymiana ciosów z Węgrzcami  skończyła się sześcioma bramkami i podziałem punktów w Bronowicach.

Czytaj więcej...

Pierwsza porażka mimo dwóch wyjazdowych goli

Nie udała się piłkarzom Bronowianki wycieczka na stadion Wieczystej w  4. kolejce klasy okręgowej. Po raz pierwszy w tym sezonie doznali porażki, przegrali 2-3, tracąc bramkę decydującą o wyniku w samej końcówce meczu.

Czytaj więcej...