PIŁKA NOŻNA
Podsumowanie III Memoriału im. Stanisława Syrdy!
Czwartoligowa Jutrzenka Giebułtów okazała się najlepsza podczas dwudniowej rywalizacji w hali Bronowianki i tym samym wygrała III Memoriał im. Stanisława Syrdy. W finale ekipa z Giebułtowa pokonała Potok Więckowice 2:0. Trzecie miejsce zajęła Kaszowianka, która w meczu o podium wygrała z Bronowianką I.
FAZA GRUPOWA (25.01.2015)
Kaszowianka - Bronowianka I 1:0
Jutrzenka Giebułtów - Bronowianka II 1:0
Kmita Zabierzów – AS Progres Kraków 1:1
Potok Więckowice – Cracovia Oldboje 1:1
Kaszowianka – AS Progres Kraków 3:0
Jutrzenka Giebułtów – Cracovia Oldboje 1:0
Kmita Zabierzów – Bronowianka I 0:3
Potok Więckowice – Bronowianka II 2:1
Kaszowianka - Kmita Zabierzów 0:3
Jutrzenka Giebułtów – Potok Więckowice 0:2
AS Progres Kraków - Bronowianka I 1:6
Cracovia Oldboje - Bronowianka II 2:1
PÓŁFINAŁY:
Kaszowianka – Jutrzenka Giebułtów 0:1
Bronowianka I – Potok Więckowice 1:5
MECZ O 7 MIEJSCE:
AS Progres Kraków - Bronowianka II 2:0
MECZ O 5 MIEJSCE:
Kmita Zabierzów – Cracovia Oldboje 0:3 (walkower)
MECZ O 3 MIEJSCE:
Kaszowianka – Bronowianka I 3:0
MECZ O 1 MIEJSCE:
Jutrzenka Giebułtów - Potok Więckowice 2:0
KLASYFIKACJA II DNIA (FAZY PUCHAROWEJ) III MEMORIAŁU IM. STANISŁAWA SYRDY
1. Jutrzenka Giebułtów
2. Potok Więckowice
3. Kaszowianka
4. Bronowianka I
5. Cracovia Oldboje
6. Kmita Zabierzów
7. AS Progres Kraków
8. Bronowianka II
NAGRODY INDYWIDUALNE III MEMORIAŁU IM. STANISŁAWA SYRDY
Najlepsi strzelcy: Sebastian Sobótka i Tomasz Grzesiak (obaj Kaszowianka)
Najlepszy zawodnik: Piotr Powroźnik (Jutrzenka Giebułtów)
Najlepszy bramkarz: Michał Wiecheta (Potok Więckowice)
Najlepszy zawodnik KS Bronowianka: Maciej Kowalówka
CZOŁÓWKA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW III MEMORIAŁU IM. STANISŁAWA SYRDY
10 – Sebastian Sobótka, Tomasz Grzesiak (obaj Kaszowianka)
9 – Paweł Frankowski (Potok)
8 – Maciej Kowalówka (Bronowianka)
7 – Konrad Łęcki (Piast)
6 – Jakub Kowalczyk (Bronowianka), Radosław Kolański (Prądniczanka), Grzegorz Augustyn (Potok), Grzegorz Bizon (Jutrzenka)
5 – Tomasz Czajowski (Potok), Adam Popowicz (Kmita), Tomasz Kaczor (Jutrzenka), Grzegorz Dąbrowski (AP Progres)
4 – Marek Boruta (Bronowianka), Maciej Balawender (Jutrzenka), Kamil Sikora (Potok)
Zdjęcia Alicja Śliwa