PIŁKA NOŻNA

Bramka w 90 minucie pozbawiła awansu w Pucharze Polski (zdjęcia)

Blisko sprawienia niespodzianki w Pucharze Polski byli piłkarze Bronowianki. W V rundzie tych rozgrywek na szczeblu Podokręgu Kraków przegrali 0-1 z III-ligowymi Wiślanami Jaśkowice, tracąc bramkę w 90 minucie meczu.

Przez całe spotkanie występujący w klasie okręgowej gospodarze byli równym rywalem dla Wiślan. Ci nie wystąpili wprawdzie w optymalnym składzie, bo w piątek czeka ich w III lidze ważny mecz z Resovią, ale mieli kilka mocnych ogniw w składzie, w  tym solidne zabezpieczenie w bramce - Macieja Palczewskiego. Kiedy wydawało się, że 90 minut nie wystarczy do rozstrzygnięcia potyczki, goście zdobyli zwycięską bramkę po celnym podbiciu piłki głową przez Macieja Wcisło.