Oficjalny lekarz

Partnerzy

PIŁKA NOŻNA

Remis na początek rundy rewanżowej (FOTO)

Prok4MINIPiłkarze Bronowianki rozpoczęli rundę wiosenną krakowskiej klasy okręgowej.  W wyjazdowym meczu gr. II zremisowali z KS Prokocim 1-1. Bramkę dla zespołu z Bronowic zdobył Łukasz Czerw.

Prokocim Kraków – Bronowianka Kraków 1-1 (0-1)
Bramki: Patryk Stankiewicz 47 - Łukasz Czerw 33.
Bronowianka: Rzepecki – Czerw, Kubik, Tomczak, Syrda-Małodobry (60 Zybowski) – Kapusta (58 Kowalówka), Łętocha (75 Kromka), Smoliarczuk, Pietuchow, Gzyl (65 Michał Boruta) – Kiełbus.

W pierwszym po zimowej przerwie występie w klasie okręgowej seniorzy Bronowianki zremisowali na boisku w Prokocimiu. To sprawiedliwe rozstrzygnięcie meczu, w ktorym oba zespoły miały swoje szanse, a wykorzystały po jednej. Bronowianka zaczęła z animuszem, pierwsza miała bramkowe okazje (Kapusta, Kiełbus, Łętocha), a prowadziła do przerwy po golu Łukasza Czerwa. Po centrze w pole karne obrońca Bronowianki dopadł do zbyt krótko wybitej fubtolówki i z kilkunastu metrów posłał ją do siatki. Gospodarze wyrównowali zaraz po przerwie - dośrodkowanie z rzutu wolnego na gola zamienił uderzając piłkę głową Stankiewicz.
W 16. kolejce rozgrywek Bronowianka w sobotę 7 kwietnia podejmie Piasta Wołowice (g. 17).