Sponsor techniczny

Maxima Sport

Partnerzy

Galeria

PIŁKA NOŻNA

VII Memoriał Stanisława Syrdy: wyniki eliminacji w grupie B

Drużyna Andalaro Krzeszowice okazała się najlepsza w gr. B eliminacji VII Memoriału Stanisława Syrdy. Rywalizowały tu także: Bronowianka I, LKS Rudnik, Nidzica Dobiesławice, LKS Potok Więckowice, Gołąb Team, Bronowicki i Orzeł Myślenice.

 Program gier w gr. B, sobota, 12 stycznia, g. 14.30-21:

14:32-14:44  Bronowianka I – LKS Rudnik 1:1
14:46-14:58  Nidzica Dobiesław – LKS Potok Więckowice 4:1
15:00-15:12  Gołąb Team – Andalaro Krzeszowice 2:2
15:14-15:26  Bronowicki – Orzeł Myślenice 1:4
15:28-15:40  Bronowianka I – LKS Potok Więckowice 4:0
15:42-15:54  LKS Rudnik – Nidzica Dobiesławice 0:0
15:56-16:08  Gołąb Team – Orzeł Myślenice 0:0
16:10-16:22  Andalaro Krzeszowice – Bronowicki 3:1
16:24-16:36  Bronowianka I – Nidzica Dobiesławice 0:0
16:38-16:50  LKS Rudnik – LKS Potok Więckowice 2:0
16:52-17:04  Gołąb Team – Bronowicki 2:1
17:06-17:18  Andalaro Krzeszowice – Orzeł Myślenice 3:1
17:20-17:32  Bronowianka I – Gołąb Team 2:1
17:34-17:46  LKS Rudnik – Andalaro Krzeszowice 2:1
17:48-18:00  Nidzica Dobiesławice – Bronowicki 3:2
18:02-18:14  LKS Potok Więckowice – Orzeł Myślenice 0:5
18:16-18:28  Bronowianka I – Andalaro Krzeszowice 1:1
18:30-18:42  LKS Rudnik – Bronowicki 0:2
18:44-18:56  Nidzica Dobiesławice – Orzeł Myślenice 3:2
18:58-19:10  LKS Potok Więckowice – Gołąb Team 0:3
19:12-19:24  Bronowianka I – Bronowicki 1:0
19:26-19:38  LKS Rudnik – Orzeł Myślenice 0:2
19:40-19:52  Nidzica Dobiesławice – Gołąb Team 3:0
19:54-20:06  LKS Potok Więckowice – Andalaro Krzeszowice 1:6
20:08-20:20  Bronowianka I – Orzeł Myślenice 1:2
20:22-20:34  LKS Rudnik – Gołąb Team 3:0
20:36-20:48  Nidzica Dobiesławice – Andalaro Krzeszowice 2:3
20:50-21:02  LKS Potok Więckowice – Bronowicki 0:2

Tabela grupy B:

 Drużyna Punkty Bramki Miejsce
Andalaro Krzeszowice  14  19:10  I
 Nidzica Dobiesławice 13 15:8  II
 Orzeł Myślenice 13 16:18  III
 Bronowianka I 12 10:5  IV
 LKS Rudnik 11 8:6  V
 Gołąb Team 8 8:12  VI
 Bronowicki 6 9:13  VII
 LKS Potok Więckowice 0 2:26  VIII

Niedziela - 13 stycznia:
Po cztery najlepsze zespoły z grup A i B grają w dwóch grupach – C i D, czas meczu 15 min, bez zmiany stron. Po 2 najlepsze drużyny z grup C i D awansują do półfinału, zespoły z miejsc 3. i 4. grają o miejsca 5. i 7., przegrani z półfinałów o 3. miejsce. 
Harmonogram gier w fazie finałowej, niedziela: gry w grupach C i D w godz. 9-12:55, półfinały 13-13.45, gry o miejsca: 13.50 - 15, FINAŁ - g. 15, po nim uroczyste zakończenie turnieju i wręczenie nagród. 
Harmonogram minutowy turnieju może ulec drobnym zmianom, niezależnym od organizatorów.

Sponsorzy nagród: Akropol, Bronowianka Kraków, Select MG Sport, Akademia Młodego Sportowca MagicSports Sp. z o.o., rodzina patrona, Maxima Sport.

Patronat medialny: SPORTOWETEMPO.PL, Futbol Małopolska.

Program gier i wyniki gr. B - sobota g.14.30-21.00

14:32-14:44     Wawel - Bronowicki 0:1
14:46-14:58     Zelków - Bronowianka I 0:3
15:00-15:12     Start - Potok 0:1
15:14-15:26     Nidzica - Cracovia 0:1
15:28-15:40     Wawel - Bronowianka I 1:2
15:42-15:54     Bronowicki - Zelków 1:0
15:56-16:08     Start - Cracovia 1:4
16:10-16:22     Potok - Nidzica 3:1
16:24-16:36     Wawel - Zelków 3:2
16:38-16:50     Bronowicki - Bronowianka I 1:1
16:52-17:04     Start - Nidzica 0:4
17:06-17:18     Potok - Cracovia 1:2
17:20-17:32     Wawel - Start 3:1
17:34-17:46     Bronowicki - Potok 2:2
17:48-18:00     Zelków - Nidzica 0:8
18:02-18:14     Bronowianka I - Cracovia 0:0
18:16-18:28     Wawel - Potok 3:2
18:30-18:42     Bronowicki - Nidzica 2:2
18:44-18:56     Zelków - Cracovia 1:3
18:58-19:10     Bronowianka - Start 3:1
19:12-19:24     Wawel - Nidzica 2:0
19:26-19:38     Bronowicki - Cracovia 0:1
19:40-19:52     Zelków - Start 4:0
19:54-20:06     Bronowianka I - Potok 6:2
20:08-20:20     Wawel - Cracovia 3:0
20:22-20:34     Bronowicki - Start 1:0
20:36-20:48     Zelków - Potok 1:2
20:50-21:02     Bronowianka I - Nidzica 1:1

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday678
mod_vvisit_counterYesterday696
mod_vvisit_counterThis week1374
mod_vvisit_counterLast week4669
mod_vvisit_counterThis month9682
mod_vvisit_counterLast month20350
mod_vvisit_counterAll days2855106

Online Now: 9
Your IP: 54.196.116.3
,
Today: lipiec 15, 2019