Partnerzy

Galeria

Udany pierwszy halowy turniej rocznika 2008

W sobotę 25.11.2017 w hali KS Bronowianka odbył się turniej dla zawodników kategorii U 10, w którym udział wzięły między innymi KS Cracovia, KS Hutnik Kraków i AKS Mikołów. Wśród ośmiu zespołów grających systemem każdy z każdym najlepsze okazały się prowadzone przez trenera Sebastiana Lutaka dwa zespoły naszego klubu. W trwających prawie cały dzień zmaganiach udział wzięło 80 zawodników rocznika 2008 i młodszych. Wszystkie drużyny rozegrały po 7 trwających 15 minut spotkań prezentując wysokie umiejętności i zaangażowanie. Zawody przebiegały w przyjaznej atmosferze i były wzorowo zorganizowane za co szczególne podziękowania należą się rodzicom zawodników rocznika 2008.

Czytaj więcej...

II miejsce rocznika 2008 na Turnieju Hutnik Cup

Wyśmienicie zaprezentowała się Nasza drużyna orlików młodszych w bardzo mocno obsadzonym turnieju Hutnik Cup. Dwa dni rywalizacji, 14 spotkań z wymagającymi rywalami, 10 zwycięstw, 3 remisy i tylko jedna porażka.
W sobotę orliki grały w grupie B osiągając następujące wyniki:

Czytaj więcej...

Pracowity weekend Orlików 2008


W sobotę 30.09.2017 r. drużyna naszych orlików młodszych - rocznik 2008 - grała towarzysko z Borkiem Kraków, pewnie pokonując rywali 9:3.
W niedzielę zaś rywalizowała w mini turnieju zorganizowanym na boisku przy ul. Szablowskiego.

Czytaj więcej...

Rocznik 2010 na Dłubnia Cup w Trzyciążu

W niedzielę 10 września w Trzyciążu (powiat olkuski) odbył się turniej dziecięcej piłki nożnej „Dłubnia Cup 2017” dla drużyn U-7. Na kameralnym boisku zagrało 16 zespołów z rocznika 2010.
Nasza drużny spisała się bardzo dobrze w poszczególnych meczach uzyskując następujące wyniki:

Czytaj więcej...

Rocznik 2007 wygyrwa WINTER CUP

W miniony weekend chłopcy z rocznka 2007 zwyciężyli w ogólnopolskim turnieju WINTER CUP organizowanym w Kielnarowej obok Rzesowa. Po wygraniu grupy o dalszych losach w rozgrywkach naszej drużyny decydowały rzuty karne, a w nich świetną postawą popisał się nasz bramkarz Dawid Kordosz. Najlepszych zawodnikiem turnieju został Kacper Kopyściański. 

1 miejsce: KS Bronowianka Kraków

2 miejsce: Resovia Rzeszów

3 miejsce Junior Łańcut

Mistrzostwa Krakowa Orlików Młodszych

dudekZmagania w fazie grupowej w halowej lidze orlików młodszych zakończyła Nasza drużyna rocznika 2006. Bronowianka została rewelacją grupy A, odnosząc 10 zwycięstw i ponosząc tylko jedną porażkę. Pomimo iż nie wszystkie drużyny rozegrały wszystkie swoje mecze, drużyna z Bronowic zapewniła sobie już pierwsze miejsce w grupie, a to oznacza że w meczu ćwierćfinałowym zagra z 4 drużyną grupy B, na obecną chwilę jest to zespół Bolesław Bukowno, ale rywal może jeszcze ulec zmianie ponieważ rozgrywki w grupie B nie zostały dokończone.

Czytaj więcej...

Verona Building partnerem szkółki

vb logoMiło nam poinformować iż kolejnym partnerem wspierającym Szkółkę Piłkarską Bronowianki została firma Verona Building która zasponsorowała komplet strojów meczowych  firmy adidas dla orlików z roczników 2006 i 2005.
Verona Building z siedzibą  w Krakowie to polska spółka deweloperska, która przez wszystkie lata swojej działalności zbudowała domy dla tysięcy rodzin w Krakowie i Wrocławiu.
W 2014 roku spółka Verona Building Sp. z o.o. została kupiona przez spółkę PL Real Estate, spółkę działającą w branży deweloperskiej, za którą stoi włoski kapitał.
Obecnie właścicielem firmy jest Brandof Investment SL. Inwestorem jest przedsiębiorca z Bolonii, który od lat z powodzeniem inwestuje w braży nieruchomości a także energii odnawialnych. Od 2015 roku w skład zarządu firmy wchodzą: Filippo Brandoli - prezes zarządu i Federico Orlandni - członek zarządu.

orliki rocznik 2005

Czytaj więcej...

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

Nabór do sekcji
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday260
mod_vvisit_counterYesterday664
mod_vvisit_counterThis week3755
mod_vvisit_counterLast week5151
mod_vvisit_counterThis month15801
mod_vvisit_counterLast month22454
mod_vvisit_counterAll days2526160

Online Now: 14
Your IP: 54.162.8.185
,
Today: marzec 23, 2018