Partnerzy

Galeria

Orliki zagrają z A.C.Milan i Sportingiem Lizbona

Ogromne emocje czekają drużynę orlików młodszych (rocznik 2008) na początku czerwca. Nasi młodzi piłkarze wezmą udział w dwóch międzynarodowych turniejach, w których będą mieli możliwość zagrać z wielkimi klubami.

Czytaj więcej...

Udany pierwszy halowy turniej rocznika 2008

W sobotę 25.11.2017 w hali KS Bronowianka odbył się turniej dla zawodników kategorii U 10, w którym udział wzięły między innymi KS Cracovia, KS Hutnik Kraków i AKS Mikołów. Wśród ośmiu zespołów grających systemem każdy z każdym najlepsze okazały się prowadzone przez trenera Sebastiana Lutaka dwa zespoły naszego klubu. W trwających prawie cały dzień zmaganiach udział wzięło 80 zawodników rocznika 2008 i młodszych. Wszystkie drużyny rozegrały po 7 trwających 15 minut spotkań prezentując wysokie umiejętności i zaangażowanie. Zawody przebiegały w przyjaznej atmosferze i były wzorowo zorganizowane za co szczególne podziękowania należą się rodzicom zawodników rocznika 2008.

Czytaj więcej...

II miejsce rocznika 2008 na Turnieju Hutnik Cup

Wyśmienicie zaprezentowała się Nasza drużyna orlików młodszych w bardzo mocno obsadzonym turnieju Hutnik Cup. Dwa dni rywalizacji, 14 spotkań z wymagającymi rywalami, 10 zwycięstw, 3 remisy i tylko jedna porażka.
W sobotę orliki grały w grupie B osiągając następujące wyniki:

Czytaj więcej...

Pracowity weekend Orlików 2008


W sobotę 30.09.2017 r. drużyna naszych orlików młodszych - rocznik 2008 - grała towarzysko z Borkiem Kraków, pewnie pokonując rywali 9:3.
W niedzielę zaś rywalizowała w mini turnieju zorganizowanym na boisku przy ul. Szablowskiego.

Czytaj więcej...

Rocznik 2010 na Dłubnia Cup w Trzyciążu

W niedzielę 10 września w Trzyciążu (powiat olkuski) odbył się turniej dziecięcej piłki nożnej „Dłubnia Cup 2017” dla drużyn U-7. Na kameralnym boisku zagrało 16 zespołów z rocznika 2010.
Nasza drużny spisała się bardzo dobrze w poszczególnych meczach uzyskując następujące wyniki:

Czytaj więcej...

Rocznik 2007 wygyrwa WINTER CUP

W miniony weekend chłopcy z rocznka 2007 zwyciężyli w ogólnopolskim turnieju WINTER CUP organizowanym w Kielnarowej obok Rzesowa. Po wygraniu grupy o dalszych losach w rozgrywkach naszej drużyny decydowały rzuty karne, a w nich świetną postawą popisał się nasz bramkarz Dawid Kordosz. Najlepszych zawodnikiem turnieju został Kacper Kopyściański. 

1 miejsce: KS Bronowianka Kraków

2 miejsce: Resovia Rzeszów

3 miejsce Junior Łańcut

Mistrzostwa Krakowa Orlików Młodszych

dudekZmagania w fazie grupowej w halowej lidze orlików młodszych zakończyła Nasza drużyna rocznika 2006. Bronowianka została rewelacją grupy A, odnosząc 10 zwycięstw i ponosząc tylko jedną porażkę. Pomimo iż nie wszystkie drużyny rozegrały wszystkie swoje mecze, drużyna z Bronowic zapewniła sobie już pierwsze miejsce w grupie, a to oznacza że w meczu ćwierćfinałowym zagra z 4 drużyną grupy B, na obecną chwilę jest to zespół Bolesław Bukowno, ale rywal może jeszcze ulec zmianie ponieważ rozgrywki w grupie B nie zostały dokończone.

Czytaj więcej...

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

Nabór do sekcji
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday90
mod_vvisit_counterYesterday631
mod_vvisit_counterThis week721
mod_vvisit_counterLast week5673
mod_vvisit_counterThis month13540
mod_vvisit_counterLast month22340
mod_vvisit_counterAll days2708091

Online Now: 6
Your IP: 35.175.190.77
,
Today: grudzień 17, 2018