Partnerzy

Galeria

Udany pierwszy halowy turniej rocznika 2008

W sobotę 25.11.2017 w hali KS Bronowianka odbył się turniej dla zawodników kategorii U 10, w którym udział wzięły między innymi KS Cracovia, KS Hutnik Kraków i AKS Mikołów. Wśród ośmiu zespołów grających systemem każdy z każdym najlepsze okazały się prowadzone przez trenera Sebastiana Lutaka dwa zespoły naszego klubu. W trwających prawie cały dzień zmaganiach udział wzięło 80 zawodników rocznika 2008 i młodszych. Wszystkie drużyny rozegrały po 7 trwających 15 minut spotkań prezentując wysokie umiejętności i zaangażowanie. Zawody przebiegały w przyjaznej atmosferze i były wzorowo zorganizowane za co szczególne podziękowania należą się rodzicom zawodników rocznika 2008.
Najlepszymi drużynami okazały się dwa zespoły naszego klubu: KS Bronowianka Zieloni i KS Bronowianka Czerwoni, które w ostatniej kolejce pomiędzy sobą rozstrzygnęły sprawę zwycięstwa w turnieju. W tym spotkaniu trener Lutak oddał możliwość prowadzenia zespołów asystentom wyłonionym spośród rodziców, tak aby nie faworyzować żadnej z grup zawodników. Po zaciętym spotkaniu i dramatycznej końcówce 1:0 wygrała drużyna Zielonych. Wart podkreślenia jest bilans bramkowy tej drużyny, która w całym turnieju strzeliła 27 bramek, tracąc tylko jedną.
Trzecie miejsce zajęli goście ze Śląska – drużyna AKS Mikołów a tuż za nimi uplasowała się KS Cracovia. Piąte miejsce zajęli zawodnicy KS Hutnik Kraków, za nimi kolejno Strumień Polanka Wielka, Skalanka Skała i Football Team Pro-Swim. Gratulacje należą się wszystkim drużynom! Specjalne gratulacje za grę do końca należą się ostatniej drużynie turnieju dzielnie walczącej w kolejnych meczach pomimo, iż jej zawodnicy byli o rok a nawet dwa lata młodsi od przeciwników.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Oliwier Strojek z KS Cracovia, a najlepszym bramkarzem został Wojciech Witkowski z drużyny KS Bronowianka Zieloni. Wielkie emocje przyniósł finałowy turniej rzutów karnych mający rozstrzygnąć tytuł króla strzelców turnieju gdyż w fazie zasadniczej pięciu zawodników zdobyło po sześć bramek. Karne najlepiej wykonywał Maciej Klich z Bronowianki Zielonej i to do niego powędrowała pamiątkowa statuetka.
Końcowa tabela turnieju
1    KS Bronowianka Zieloni       7    19    27-1
2    KS Bronowianka Czerwoni    7    16    23-4    
3    AKS Mikołów                     7    13    18-9
4    KS Cracovia                      7    10    11-11
5    KS Hutnik Kraków               7    8       9-11
6    Strumień Polanka Wielka      7    7       8-15
7    Skalanka Skała                  7    5       7-24
8    Football Team Pro-Swim      7    0       1-29

 

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

Nabór do sekcji
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday119
mod_vvisit_counterYesterday631
mod_vvisit_counterThis week750
mod_vvisit_counterLast week5673
mod_vvisit_counterThis month13569
mod_vvisit_counterLast month22340
mod_vvisit_counterAll days2708120

Online Now: 13
Your IP: 35.175.190.77
,
Today: grudzień 17, 2018