Error: No articles to display

Ostatni poważny sprawdzian!

Najbliższy mecz niepokonana w tym sezonie Bronowianka rozegra w sobotę (24.01.2015) w Tarnowie, gdzie spotka się z inną drużyną z czołówki – Grupą Azoty PWSZ Tarnów. Tarnowianki na swoim parkiecie (w lidze) przegrały tylko raz – 10 stycznia AGH w trzech setach pokonał ówczesne gospodynie, które w ostatniej kolejce wyszarpały zwycięstwo w Tomaszowie. Choć trzecia siła w tabeli przegrywała w setach już 2:0 to ostatecznie zgarnęły dwa punkty. W tym roku Bronowiance udało się już w Tarnowie wygrać. Podczas Noworocznego Turnieju o Puchar Prezesa Grupy Azoty oba zespoły zmierzyły się w fazie eliminacyjnej. Lepszy okazał się zespół Marka Kępy, który wygrał 2:1. Towarzyski charakter tamtego spotkania i zupełnie inna niż ligowa otoczka sprawiają, że zbliżające się spotkanie zapowiada się zdecydowanie bardziej emocjonująco niż noworoczny pojedynek. Zwłaszcza, że sobotnia rywalizacja to dla krakowianek ostatni poważniejszy sprawdzian przed rundą play-off.

24.01.2015 II liga kobiet: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Bronowianka Kraków