Sponsor techniczny

Maxima Sport

Partnerzy

Galeria

Najlepsi kadeci w Polsce przy bronowickich stołach

W najbliższy weekend (13-15 października) Bronowianka będzie współgospodarzem I Grand Prix Polski kadetów w tenisie stołowym. Tradycyjnie turniej najlepszych młodych zawodników w tej kategorii wiekowej upamiętnia postać wybitnego krakowskiego trenera Stanisława Wcisły. Bronowianka wystawi do rywalizacji mocną reprezentację. GP kadetów zakończy pierwszy w tym sezonie cykl turniejów ogólnopolskich - po GP młodzików, juniorów i seniorów, w których wystąpili już zawodnicy Bronowianki.

GP kadetów rozpocznie się od piątkowego turnieju eliminacyjnego, w sobotę i niedzielę odbywać się będzie turniej główny. Miejsce w nim mają już zapewniony: Ilona Sztwiertnia, Natalia Gąsior, Emilia Skuba, Kamila Kiliszek oraz Wojciech Bogacz i Paweł Kopacki, w eliminacjach zagrają: Julia Bruzda, Zuzanna Syrda, Anna Kopacka, Oliwia Wątor i Kacper Andrzejak.
Więcej informacji o Grand Prix Polski kadetów w Krakowie

W rozegranych dotąd pierwszych turniejach z cyklu Grand Prix najlepiej spisała się Dominika Wołowiec, która w rywalizacji seniorek w Białymstoku dotarła do czołowej ósemki, a startowała z nr 21. Po drodze pokonała kilka wyżej notowanych rywalek (m.in. Paulinę Krzysiek, Paulinę Knyszewską, Agatę Szczukę). W turnieju głównym wystąpiła także Karolina Pęk, która została sklasyfikowana na miejscach 17-20.
W ogólnopolskiej rywalizacji juniorek najwyżej z zawodniczek Bronowianki dotarła Ilona Sztwiertnia. Jeszcze kadetka w gronie starszych rywalek awansowała do czołowej "16", zajęła 14. miejsce. W turnieju głównym w Zielonej Górze wystąpiły także: Anna Zając (21-24), Emilia Skuba, Natalia Gajewska (49-56) oraz Wojciech Górecki (25-32) i Damian Korczak (57-64).

W rywalizacji młodziczek w Krośnie w czołowej szesnastce znalazły się Zuzanna Syrda (13.) i Oliwia Wątor (15.), a w turnieju głównym także Anna Kopacka (25-32).

1 gpp k plakat

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday687
mod_vvisit_counterYesterday734
mod_vvisit_counterThis week1421
mod_vvisit_counterLast week4679
mod_vvisit_counterThis month3966
mod_vvisit_counterLast month19829
mod_vvisit_counterAll days3148231

Online Now: 16
Your IP: 3.236.97.49
,
Today: lipiec 06, 2020