Sponsor techniczny

Maxima Sport

Partnerzy

Galeria

Złota drużyna! Młodziczki Bronowianki najlepsze w Polsce!

Wspaniała niespodzianka w Brzegu Dolnym na początek mistrzostw Polski młodziczek w tenisie stołowym! Drużyna Bronowianki w składzie: Zuzanna Syrda, Oliwia Wątor, Anna Kopacka, prowadzona przez trenera Macieja Karmolińskiego, stanęła na najwyższym stopniu podium!  To piękna nagroda dla 12-letnich zawodniczek i trenerów za cały rok ciężkiej, codziennej pracy.

Bronowianka, rozstawiona z nr 3, w grupie pokonała GUKS Gorzkowice 3-0 (punkty Zuzanna Syrda i Oliwia Wątor po 1,5), Polonię Śmiegiel 3-0 (punkty Oliwia Wątor, Anna Kopacka po 1, 5) i w najtrudniejszym starciu Gotyk Toruń 3-2 (Zuzanna Syrda 2, Oliwia Wątor 1). To dało awans do czołowej czwórki MP. W półfinale nasze pingpongistki 3-1 wygrały z Bogorią Grodzisk (Syrda 2, Wątor 1) i niespodziewanie wdarły się do finału mistrzostw Polski. Tu stoczyły dramatyczny bój z faworytem imprezy Sygnałem Lublin, by triumfować 3-2 (punkty Wątor 2,5, Syrda 0,5) i zdobyć tytuł najlepszej drużyny w Polsce!

Po turnieju drużynowym w Brzegu rozpoczął sią turniej indywidualny - Zuzia Syrda i Oliwia Wątor pomyślnie przebrnęły przez dwie pierwsze rundy i są w czołowej szesnatce mistrzostw Polski. Ania Kopacka po wygranej w pierwszej i porażce w drugiej rundzie, zajęła 25. miejsce. Wszystkie trzy zawodnicznicki oprócz singla zagrają także w turnieju deblowym.

Zawodniczki trenują pod kierunkiem trenerów Macieja Karmolińskiego i Szymona Kołodzieja, z Oliwią pracuje także trener Roman Szurlej.

2019MPmlodziczek

Drużyna  młodziczek Bronowianki - Zuzanna Syrda, Oliwia Wątor, Anna Kopacka i trener Maciej Karmoliński na najwyższym stopniu podium MP

2019MPmlodziczek2

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday611
mod_vvisit_counterYesterday1147
mod_vvisit_counterThis week4127
mod_vvisit_counterLast week7317
mod_vvisit_counterThis month26236
mod_vvisit_counterLast month31746
mod_vvisit_counterAll days3033334

Online Now: 13
Your IP: 3.234.208.66
,
Today: luty 26, 2020