Sponsor techniczny

Oficjalny lekarz

Partnerzy

Galeria

Dobry weekend tenisistów stołowych Bronowianki

WTKkadetek2020Zwycięstwo w I lidze, a do tego wygrane i czołowe miejsca w wojewódzkich turniejach klasyfikacyjnych kadetów i juniorów - to bilans pingpongowego weekendu w wykonaniu tenisistów stołowych Bronowianki.

Dobra passa rozpoczęła się już w piątkowy wieczór, kiedy to nasze zawodniczki pokonały we własnej hali IKTS Broń Radom 7-3 w I lidze. Komplet punktów po raz kolejny zdobyła Anna Zając, po 2 pkt dorzuciły Ilona Sztwiertnia i Natalia Gajewska, a 0,5 pkt Sandra Kozioł. 

W sobotnim WTK Kadetek całe podium zajęły zawodniczki Bronowianki. Zwyciężyła Zuzanna Syrda, która w finale pokonała 3-2 Julię Bruzdę. Trzecie miejsce przypadło Matyldzie Hadryś, która w grze o medal wygrała z Anną Kopacką. W turnieju kadetów na 7. miejscu uplasował się Kacper Andrzejak.

W niedzielnym WTK juniorów i juniorek obejrzeliśmy bronowickie finały w obu kategoriach. W turnieju dziewcząt Oliwia Wątor pokonała w grze o złoto 3-0 Natalię Gajewską. W pierwszej "8" znalazły się również Julia Bruzda (5.), Kamila Kiliszek (7.) i Anna Kopacka (8.). W rywalizacji juniorów Miłosz Sawczak pokonał w finale Łukasza Knagę 3-2. Podium uzupełnił Wojciech Bogacz, a 5. był Paweł Kopacki.

Tylko w eliminacjach do mistrzostw Polski seniorów nie udało się osiągnąć celu - w finale wojewódzkiej rywalizacji o jedno premiowane przepustką na MP miejsce Ilona Sztwiertnia niespodziewanie przegrała z Anną Cyrwus z Nowego Targu. Bronowianka będzie więc miała w krajowym czempionacie dwie przedstawicielki - Dominika Wołowiec i Karolina Pęk zagrają w nim na podstawie wysokich miejsc na ogólnopolskiej liście rankingowej.

 1ligaBronRadom

Bronowianka II pokonała w I lidze Broń Radom

 WTKkadetek2020

Podium WTK kadetek: 1. Zuzanna Syrda, 2. Julia Bruzda, 3. Matylda Hadryś

 3WTKjuniorow2020

Bronowicki finał WTK juniorek: Oliwia Wątor (z prawej) pokonała Natalię Gajewską Fot. KOZTS.pl

 3WTKjuniorow2020a

Finał WTK juniorów: 1. Miłosz Sawczak, 2. Łukasz Knaga, 3. Wojtek Bogacz  Fot. KOZTS.pl

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday3496
mod_vvisit_counterYesterday4960
mod_vvisit_counterThis week36168
mod_vvisit_counterLast week42758
mod_vvisit_counterThis month8456
mod_vvisit_counterLast month168439
mod_vvisit_counterAll days4426975

Online Now: 58
Your IP: 18.206.12.157
,
Today: grudzień 02, 2023