Sponsor techniczny

Oficjalny lekarz

Partnerzy

Srebrny medal mistrzostw Polski dla Bronowianki

urbanczykMMPZawodniczka Bronowianki Kraków Anna Urbańczyk zdobyła srebrny medal młodzieżowych mistrzostw Polski  w tenisie stołowym. W rozgrywanym w Częstochowie czempionacie w parze z Anną Zielińską (Chrobry Międzyzdroje) wywalczyły tytuł wicemistrzyń kraju w grze podwójnej.

W drodze do finału  para Urbańczyk, Zielińska pokonały kolejno duety Pakulska/Przystypa 3-0, Nowocin/Leśniak 3-0 i w półfinale Palacz/Kaszuba 3-2. W finale Urbańczyk z Zielińską przegrały 1-3  z Magdaleną Szczerkowską i Klaudią Kusińską.

W mikście Anna Urbańczyk z Marcinem Ściblakiem (MRKS Gdańsk) dotarli do ćwierćfinału. W singlu została sklasyfikowana na miejscach 17-24.