Sponsor techniczny

Oficjalny lekarz

Partnerzy

AZS Wrocław sprawił niespodziankę w Bronowicach

smetekkaimaleNiespodziewaną porażkę poniosły w 5. kolejce ekstraklasy pingpongistki Bronowianki. We własnej hali przegrały z AZS-em Wrocław 0-3. To druga przegrana krakowianek w tegorocznych rozgrywkach i druga wygrana wrocławianek.

Decydujący dla wyniku był pierwszy pojedynek - Chinki Zhao Xia z najlepszą polską juniorką Natalią Bajor. Zawodniczka Bronowianki prowadziła już 2-0 w setach, po czym role się odwróciły. Kolejne dwa sety wygrała Natalia, która lepsza okazała się także w decydującej piątej partii. W drugim pojedynku Marta Smętek nie dała rady Darii Łuczakowskiej i AZS prowadził już 2-0. Kropkę nad i postawiła Sandra Wabik, pokonując Aleksandrę Falarz.

Bronowianka Kraków - AZS UE Wrocław 0-3
Zhao Xia - Natalia Bajor 2-3 (11-7, 11-4, 9-11, 9-11, 8-11)
Marta Smętek - Daria Łuczakowska 0-3 (5-11, 10-12, 6-11)
Aleksandra Falarz - Sandra Wabik 1-3 (3-11, 11-9, 5-11, 9-11)kibicewroc1paulinanatalia

luczsmetekzhaowrocluczakwrocsmetekwroc1olawroc1olakaiwroc1wroc2wroc3wrockibicemagdaaniawroc