Sponsor techniczny

Maxima Sport

Partnerzy

Galeria

Dobre wiadomości z Półfinałów OTK w Rzeszowie

Bardzo udany start naszych zawodników w Rzeszowie.

Kwalifikacje na turniej ogólnopolski uzyskało czworo naszych zawodników :

 

Bartosz Giza  ( junior )

Damian Magulski ( junior )

Agata Besjka ( juniorka )

Alicja Śliwa ( kadetka )

 

dołączając tym samym do dwójki :

 

Jan Kaczor  ( junior)

Sara Pytel   ( kadetka )

 

którzy kwalifikacje mieli zapewnioną z rankingu krajowego.

Czekamy na dobrą grę  na OTK-u już w najbliższy weekend.

 

 

I WTK Młodzików Kraków

W dniu 15.09.2012 w hali sportowej KS Bronowianka Kraków przeprowadzono na 16 stołach I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny młodziczek i młodzików w tenisie stołowym z udziałem 23 zawodniczek i 33 zawodników z całego województwa. Zawody otworzył skarbnik KOZTS Pan Marek Kaczor. Organizatorem zawodów jest Krakowski OZTS przy współpracy z KS Bronowianka Kraków. Dla najlepszych zawodników ufundowano puchary za miejsca I-IV oraz dyplomy za miejsca 1-6. Awans na zawody półfinałowe do Rzeszowa 29.09.2012 uzyskali po 6 najlepszych zawodników i zawodniczek z turnieju. Już wkrótce szczegółowe wyniki z turnieju na naszej stronie w zakładce rozgrywki indywidualne.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

Wyniki czołowych 8 zawodników po

turnieju :

Nazwisko I Imię Miejsce Klub Sportowy
Sułkowski Bartosz I UKS Płomień Limanowa
Galus Mateusz II LUKS Skrzyszów
Bratownik Sebastian III Sobolik Sobolów
Kołos Arkadiusz IV Rokicie Szczytniki
Zając Jacek V Niestowarzyszony
Dziedzic Piotr VI Spektrum Słopnice
Zembala Mateusz VII KS Bronowianka K-ów
Kosmal Dawid VIII Płomień Limanowa

 

Nazwisko i Imię Miejsce Klub Sportowy
Pietrzak Agnieszka I Gorce Nowy Targ
Kozioł Sanda II Podwawelski Ków
Danaj Natalia III Rokicie Szczytniki
Pytel Aleksandra IV Zielonka Brzesko
Frolik Natalia V Lachowice
Rajzer Alesandra VI Sobolik Sobolów
Gądek Natalia VII Rokicie Szczytniki
Gach Klaudia VIII KS Gorce N.Targ

Harmonogram treningów

Harmonogram treningów sekcji tenisa stołowego - 2018/2019

(mała hala)

 

Grupa

Trener

Godziny

Zawodowa

Xu Kai

Maciej Karmoliński

Szymon Kołodziej

pon  10:00-12:30  i 15:30-19:30

wt    10:00-12:30  i 15:30-20:00

śr     10:00-12:30  i 15:30-20:00

czw  10:00-12:30  i 15:30-20:00

pt     10:00-12:30  i 15:30-20:00

 

Szkółka

Szymon Kołodziej

 wt    18:30-20:00 

pt     18:30-20:00

 

Rekreacyjna

Leszek Idzikowski

wt   20:00 -22:00

pt    20:00-22:00

 

 

II Liga mężczyzn

 

1ligakobiet2

Opiekun:
 
Jan Kaczor - kapitan
Info:
 
Sukcesy drużynowe:
 
Zainteresowania:
 
 
 
Jakub Masłowski
Info:
 
Sukcesy drużynowe:
 
Zainteresowania:
 
 
 
Damian Magulski
Info:
 
Sukcesy drużynowe:
 
Zainteresowania:
 
 
 
Maciej Kotarski
Info:
 
Sukcesy drużynowe:
 
Zainteresowania:
 
 
 
Bartosz Giza
Info:
 
Sukcesy drużynowe:
 
Zainteresowania:
 
 
 

I Liga kobiet

 

1ligakobiet2

Opiekun:
 
Zhao Xia - kapitan
Info:
ur. 28.05.1983 w Tian Jin w Chinach.
Sukcesy drużynowe:
dwukrotna brązowa medalistka MP seniorek (z Bronowianką i SKTS Sochaczew).
Zainteresowania:
sport, kulinaria.
 
 
Marta Smętek
Info:
ur. 24.07.1986 r. w Gdańsku; wychowanka MRKS Gdańsk.
Sukcesy drużynowe:
srebrna medalistka MP juniorów (z GLKS Nadarzyn), 2. miejsce w rozgrywkach I ligi (z Chrobrym Międzyzdroje).
Sukcesy indywidualne:
dwukrotne wicemistrzostwo Polski w grze podwójnej, wicemistrzostwo Polski w grze mieszanej, medale MP we wszystkich młodzieżowych kategoriach wiekowych
Zainteresowania:
sport, literatura.
 
 
Aleksandra Falarz
Info:
ur. 24.01.1996 w Dębicy, wychowanka UKS Jaworze Górne.
Sukcesy drużynowe:
dwukrotne wicemistrzostwo Polski juniorek (Z GKTS Gdańsk), 3. miejsce w Pucharze Polski seniorek (z GKTS Gdańsk), awans do I ligi (z Brzostowianką).
Sukcesy indywidualne:
brązowy medal Ogólnopolskie Olimpiady Młodzieży kadetek, wicemistrzyni Pomorza juniorek. Reprezentantka Polski.
Zainteresowania:
sport, biografie sportowców, karate, czytanie książek.;
 
 
Paulina Knyszewska
Info:
ur. 16.08.1997 r. w Kędzierzynie-Koźlu, wychowanka MMKS Kędzierzyn-Koźle.
Sukcesy drużynowe:
złoty medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (z AZS UE Wrocław), 7. miejsce z reprezentacją Polski na mistrzostwach Europy juniorów i kadetów (2013).
Sukcesy indywidualne:
brązowy medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (z AZS AE Wrocław)
Zainteresowania:
 
 
 
Xu Kai - trener
Info:
ur. 2.02.1973 w Tian Jin w Chinach
Referencje trenerskie
trener II klasy, trener reprezentacji Polski kadetów, członek sztabu szkoleniowego seniorskiej kadry Polski
Sukcesy zawodnicze:
w przeszłości reprezentant Chin w kategoriach młodzieżowych, czołowy zawodnik polskiej ekstraklasy
Zainteresowania:
sport, łowienie ryb.
 
 

Inauguracja Programu Pingpongowe Marzenia w Krakowie

loga zmniejsz

 

W dniu 20 maja 2019 r nastąpiła inauguracja Programu Pingpongowe Marzenia w Krakowie oraz jego miejskiego ośrodka koordynacji Programu. Celem Programu jest wzrost aktywności ruchowej i edukacyjnej oraz rozwoju indywidualnych zainteresowań dzieci i młodzieży, a także propagowanie i rozwój tenisa stołowego jako atrakcyjnej formy uprawiania sportu.

Czytaj więcej...

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday322
mod_vvisit_counterYesterday864
mod_vvisit_counterThis week3294
mod_vvisit_counterLast week5347
mod_vvisit_counterThis month14658
mod_vvisit_counterLast month18984
mod_vvisit_counterAll days2940728

Online Now: 14
Your IP: 18.207.132.114
,
Today: listopad 21, 2019