PIŁKA NOŻNA

Lider jest w Bronowicach!

Wyjazdowe zwycięstwo 6-1 nad Kaszowianką dało piłkarzom Bronowianki fotel lidera w gr. II krakowskiej klasy okręgowej! W pięciu meczach sezonu podopieczni trenera Czesława Palika zdobyli 12 punktów i już 18 bramek. Duża w tym zasługa skutecznego, także w spotkaniu z Kaszowianką, supersnajpera Bartosza Kiełbusa.

Kaszowianka - Bronowianka 1-6 (0-1)
Bramki dla Bronowianki: Kiełbus 41, 68, 81, Kapusta 58, 62, Gzyl 88.

Do przerwy Bronowianka prowadziła, ale tylko 1-0, nic nie zapowiadało, że sprawi rywalowi aż takie lanie. Kaszowianka to przecież solidna ekipa, w poprzednim sezonie biła się na poważnie o awans. Tyle, że akurat do potyczek z Bronowianką nie miała szaczęścia (przegrała 0-3 i 2-8). Jak widać, w tym sezonie Bronowianka też zna patent na rywala. W drugiej połowie goście strzelili aż 5 bramek i wywieźli z boiska rywala okazałe zwycięstwo. Dało ono awans na fotel lidera tabeli.

W następnej kolejce Bronowianka podejmuje w sobotę o godz. 16 Iskrę Radwanowice.