Partnerzy

Bronowianka w formie na koniec rozgrywek ekstraklasy

Pingpongistki Bronowianki zrealizowały ligowy cel na ten sezon - zapewniły sobie miejsce w elicie zespołów w Polsce na przyszły sezon. W końcówce tegorocznych rozgrywek ekstraklasy prezentują wysoką formę, w czwartek 22 lutego w  przedostatnim meczu sezonu pokonały na wyjeździe SCKiS HALS Wadwicz Warszawa 3-1.

Czytaj więcej...

Pingpongistki Bronowianki wywalczyły cztery medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski

2018MMP4medaleMINICztery medale 30. Młodzieżowych Mistrzostw Polski wywalczyły w Ustrzykach Dolnych pingpongistki Bronowianki. Trzykrotnie na podium stawała paraolimpijka Karolina Pęk (brąz w singlu, deblu i drużynie), dwukrotnie Alicja Śliwa (brąz w deblu i drużynie) oraz Dominika Wołowiec (brąz w deblu i drużynie). W czołówce turnieju singlowego i mikstowego znalazła się ponadto Alicja Śliwa (w obu na 5. miejscu), a w turniejach mikstowym i deblowym pary z udziałem bronowickich zawodniczek Alicji Łebek i Ewy Kołodziej. Bronowianka potwierdziła w Ustrzykach przynależność do ścisłej czołówki Polski.

Bronowianka w potrójnej koronie w Małopolsce

IMM2018DebelMINI9 medali, w tym trzy złote, zdobyli reprezentanci Bronowianki w Indywidualnych Mistrzostwach Małopolski w tenisie stołowym, rozegranych w niedzielę (11 lutego) w Krakowie. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Dominika Wołowiec (singiel kobiety), Alicja Śliwa i Karolina Pęk (debel kobiet) oraz Dominika Wołowiec i Szymon Kołodziej (gra mieszana).

Ważne zwycięstwo w ekstraklasie. W środę kolejny mecz

Niezwykle cenne zwycięstwo odniosły w ekstraklasie pingpongistki Bronowianki. We własnej hali pokonały KTS OPTIMA Lublin 3-2 i zbliżyły się do utrzymania w tenisowej elicie. W środę o godz. 11 kolejny mecz w Bronowicach - z Polmlekiem Lidzbark Warmiński.

Bronowianka gra z AZS-em Optima Lublin

Pingpongistki Bronowianki rozegrają w piątek 9 lutego (g. 16) arcyważne spotkanie w kontekście walki o pozostanie w ekstraklasie. Ich przeciwnikiem w bronowickiej hali będzie AZS Optima Lublin. W pierwszej rundzie rozgrywek krakowianki wygrały z lubelskim zespołem, ale ... walkowerem.

Marta Smętek na podium III Grand Prix Polski. Są już kwalifikacje na mistrzostwa Polski

Pingpongistka Bronowianki Marta Smętek stanęła na podium III Grand Prix Polski seniorek. W drodze do trzeciego miejsca w rywalizacji najlepszych zawodniczek w Polsce sprawiła największą niespodziankę turnieju - eliminując rozstawioną z nr 1 Natalię Bajor z AZS Wrocław. W głównym turnieju GP w Łomży wystąpiło sześć zawodniczek Bronowianki.