Partnerzy

Galeria

Młodziczki w czołowej szesnastce Polski, seniorki rządzą w Małopolsce

Ala2WTK2017podiumMINIZawodniczki Bronowianki ponownie zdominowały rywalizację w wojewódzkim turnieju kwalifikacyjnym seniorek w tenisie stołowym. W drugim turnieju sezonu w czołowej "ósemce" Małopolski znalazło się aż 7 pingpongistek z Bronowic. Po raz drugi na najwyższym miejscu podium stanęła Karolina Pęk. W miniony weekend udanie zaprezentowały się także młodziczki Emilia Skuba i Zuzanna Syrda, które znalazły się w czołowej szesnastce II Grand Prix Polski w swojej kategorii wiekowej. W tym tygodniu pingpongistów czeka seria występów ligowych.

Czytaj więcej...

Podsumowanie cyklu turniejów "Puchar Bronowic" OPEN

W dniu 12.11.2017  rozegrano VIII, a zarazem ostatni turniej tenisa stołowego  z cyklu „Puchar Bronowic”  dla wszystkich chętnych w formule Open. W zawodach uczestniczyło 20 zawodników, którzy rozegrali turniej systemem do 2 przegranych i o miejsca. Dla najlepszych zawodników za miejsca I-VIII wręczono  pamiątkowe dyplomy. W zawodach zwyciężył Krzysztof Zalewski przed Dominikiem Wojdyłą oraz Łukaszem Bolkiem z Krakowa.

Czytaj więcej...

Wyniki Pucharu Bronowic OPEN dla dzieci do lat 15

W dniu 9.11.2017 roku w małej hali sportowej KS „Bronowianka” Kraków rozegrano III Turniej Tenisa Stołowego Puchar Bronowic OPEN dla dzieci do lat 15. Turniej ten rozegrano w ramach grantu „Aktywny Kraków”. Zawody przeprowadzono systemem grupowo-pucharowym, zaś organizatorem zawodów był KS „Bronowianka” Kraków.
Najlepsi zawodnicy za miejsca I –VI otrzymali dyplomy oraz puchary za miejsca I-III. Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Kolejność końcowa przedstawia się następująco:

Czytaj więcej...

Kadetka Bronowianki na podium wśród juniorek

2wtkjuniorow2017MINIZawodniczka Bronowianki Ilona Sztwiertnia stanęła na podium II Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Juniorek w tenisie stołowym. Kadetka rywalizowała z powodzeniem w starszej kategorii wiekowej, a zajmując drugie miejsce uzyskała kwalifikację do II Grand Prix Polski Juniorek. Weekend upłynął pingpongistom także na występach w ligach regionalnych.

Czytaj więcej...

Rekordowo wielu pingpongistów Bronowianki w polskiej czołówce

Aż dziewięcioro zawodników Bronowianki wystąpiło w Gdańsku (27-29 października 2017 r.) w turnieju głównym I Grand Prix Polski seniorów w tenisie stołowym. To rekordowa reprezentacja bronowickiego klubu w ogólnopolskiej rywalizacji seniorów, tym cenniejsza, że każdą kwalifikację do grona 64 najlepszych pingpongistów w  Polsce trzeba było wcześniej wywalczyć w eliminacjach wojewódzkich lub centralnych. Najwyżej, bo w czołowej szesnastce turnieju w Gdańsku, uplasowała się Joanna Kiedrowska i w II GPP zagra bez kwalifikacji, a dzięki imiennemu limitowi.

Czytaj więcej...

Zuzia Syrda i Łukasz Knaga najlepsi w turniejach wojewódzkich

2wtkmlodzikowZuziaMINIZawodnicy Bronowianki Zuzanna Syrda w kategorii młodziczek i Łukasz Knaga wśród kadetów wygrali drugie w tym sezonie wojewódzkie turnieje klasyfikacyjne tenisa stołowego w Małopolsce. Na podium stanęli także Anna Kopacka (3. w młodziczkach) i Wojciech Bogacz (3. w kadetach).

Czytaj więcej...

Wyniki Pucharu Bronowic dla dzieci z dnia 26.10.2017

W dniu 26.10.2017 roku w małej  hali sportowej KS „Bronowianka” Kraków rozegrano II  Turniej  Tenisa Stołowego  Puchar  Bronowic OPEN dla dzieci do lat 15 w ramach grantu „Aktywny Kraków” – zawody przeprowadzono systemem  grupowo-pucharowym zaś organizatorem zawodów był KS „Bronowianka” Kraków.
Najlepsi zawodnicy za miejsca I –VI otrzymali dyplomy oraz puchary za miejsca 1-3.

Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Czytaj więcej...

Tablica

Nabór do sekcji
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday2843
mod_vvisit_counterYesterday3698
mod_vvisit_counterThis week13404
mod_vvisit_counterLast week22735
mod_vvisit_counterThis month73492
mod_vvisit_counterLast month105328
mod_vvisit_counterAll days2277932

Online Now: 44
Your IP: 54.81.139.56
,
Today: listopad 22, 2017