Zakończenie Programu Pingpongowe Marzenia w Krakowie w roku 2020.

zdj 3Witam Wszystkich!

W dniu 11.12.2020r. zostały zorganizowane ostatnie zajęcia z Programu Pingpongowe Marzenia w Krakowie w 2020 roku. Chciałem podziękować wszystkim uczestnikom Programu - dzieciom, młodziezy, rodzicom, opiekunom prawnym, instruktorom i trenerom.

Czytaj więcej...

Pingpongowe Marzenia...

kom 2Drodzy Uczestnicy Programu Pingpongowe Marzenia!

właśnie zamknęliśmy kolejne miesiące trenigów. Serdecznie gratuluję Wam wytrwałości i radości z jaką angażujecie się w dyscyplinę tenisa stołowego. Jak zapene zauważyliście systematyczne ćwiczenie prowadzi do pierwszych Waszych małych sukcesów. Miałem okazję przekonać się o efektach Waszych pingpongowych zmagań w trakcie spotkań z Mistrzem w Waszych szkołach. Jak również dowiadując się o pierwszych sukcesach na Krakowskiej olimpiadzie Młodzieży. Przed nami ostatnie miesiące ćwiczeń w tym roku - życzę powodzenia i dalszych sukcesów.

Pozdrawiam Was serdecznie.

Koordynator Programu

 

Czytaj więcej...

Pingpongowych Marzeń ciąg dalszy!

Resized 20200924 074504Miesiąc nowego roku szkolnego już za nami. Obecnie kontynuujemy Program Pingpongowe Marzenia. Ciąg dalszy naszych zajęć odbywa się na naszych obiektach według harmonogramu. Zapraszamy wszystkich chętnych do szkół do spełniania swoich marzeń o grze w tenisa stołowego. Harmonogram znajduje się tutaj: http://bronowianka.pl/tenis-stolowy/pingpongowe-marzenia/2031-pingpongowe-marzenia-w-krakowie-harmonogram-zajec-03-09-11-12-2020

Czytaj więcej...

Po imprezie wracamy na stoły!

20200911 163542Witam wszystkich Uczestników Programu Pingpowe Marzenia. Po udanej imprezie pod Wawelem wszyscy wracamy na stoły do placówek,  w których odbywają się nasze zajęcia. Impreza zmotywowała nas wszystkich do intensywniejszej pracy oraz pilniejszego uczestnictwa w zajęciach. Naszą mobilizację i zaangażowani widać na poniższych zdjęciach.

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...