Sponsor techniczny

Maxima Sport

Partnerzy

Galeria

PIŁKA NOŻNA

VII Memoriał Stanisława Syrdy: wyniki eliminacji w grupie A

Sobotnimi eliminacjami rozpoczął się w hali Bronowianki VII Memoriał Stanisława Syrdy w piłce nożnej (12-13 stycznia). W grupie A w godz. 8-14.30 zagrali: Nadwiślan Kraków, Bieżanowianka, Kmita Zabierzów, Osasuna Pompeluna, Bronowianka II, Cracovia Oldboje,  Jutrzenka Giebułtów, Sparta Kazimierza Wielka. Niespodziewanym zwycięzcą eliminacji okazała się ekipa Osasuny Pompeluna.

Grupa A:

1. Nadwiślan Kraków
2. Bieżanowianka
3. Kmita Zabierzów
4. Osasuna Pompeluna
5. Bronowianka II
6. Cracovia Oldboje
7. Jutrzenka Giebułtów
8. Sparta Kazimierza Wielka

Program gier w gr. A, sobota, 12 stycznia, g. 8-14.30:

8:00-8:12     Nadwiślan – Bieżanowianka 4:0                                   
8:14-8:26     Kmita Zabierzów – Osasuna Pompeluna 0:1                   
8:28-8:40     Bronowianka II – Cracovia Oldboje 3:0                         
8:42-8:54     Jutrzenka Giebułtów – Sparta Kazimierza Wielka 1:1      
8:56-9:08     Nadwiślan – Osasuna Pompeluna 1:2                           
9:10-9:22     Bieżanowianka – Kmita Zabierzów 3:0                          
9:24-9:36     Bronowianka II – Sparta Kazimierza Wielka 2:1              
9:38-9:50     Cracovia Oldboje – Jutrzenka Giebułtów 1:6                 
9:52-10:04    Nadwiślan – Kmita Zabierzów 1:3                                           
10:06-10:18  Bieżanowianka – Osasuna Pompeluna 0:4                      
10:20-10:32  Bronowianka II – Jutrzenka Giebułtów 1:1                     
10:34-10:46  Cracovia Oldboje – Sparta Kazimierza Wielka 1:3            
10:48-11:00  Nadwiślan – Bronowianka II 1:1                                  
11:02-11:14  Bieżanowianka – Cracovia Oldboje 1:1                         
11:16-11:28  Kmita Zabierzów – Jutrzenka Giebułtów 0:1
11:30-11:42  Osasuna Pompeluna – Sparta Kazimierza Wlk. 1:1
11:44-11:56  Nadwiślan – Cracovia Oldboje 3:0
11:58-12:10  Bieżanowianka – Jutrzenka Giebułtów 0:1
12:12-12:24  Kmita Zabierzów – Sparta Kazimierza Wielka 3:1
12:26-12:38  Osasuna Pompeluna – Bronowianka II 2:0
12:40-12:52  Nadwiślan – Jutrzenka Giebułtów 2:1
12:54-13:06  Bieżanowianka – Sparta Kazimierza Wielka 2:0
13:08-13:20  Kmita Zabierzów – Bronowianka II 0:2
13:22-13:34  Osasuna Pompeluna – Cracovia Oldboje 0:1
13:36-13:48  Nadwiślan – Sparta Kazimierza Wielka 3:0
13:50-14:02  Bieżanowianka – Bronowianka II 2:2
14:04-14:16  Kmita Zabierzów – Cracovia Oldboje 3:0
14:18-14:30  Osasuna Pompeluna – Jutrzenka Giebułtów 0:0

Tabela grupy A:

 Drużyna Punkty Bramki Miejsce
 Osasuna Pompeluna  14  10:2  I
 Nadwiślan 13 15:7  II
 Jutrzenka Giebułtów 12 11:5  III
 Bronowianka II 12 11:7  IV
 Kmita Zabierzów 9 9:7  V
 Bieżanowianka  8  8:12  VI
Sparta Kazimierza     Wielka  5 7:13 VII
 Cracovia Oldboje  1 3:20  VIII

Niedziela - 13 stycznia:
Po cztery najlepsze zespoły z grup A i B grają w dwóch grupach – C i D, czas meczu 15 min, bez zmiany stron. Po 2 najlepsze drużyny z grup C i D awansują do półfinału, zespoły z miejsc 3. i 4. grają o miejsca 5. i 7., przegrani z półfinałów o 3. miejsce. 
Harmonogram gier w fazie finałowej, niedziela: gry w grupach C i D w godz. 9-12:55, półfinały 13-13.45, gry o miejsca: 13.50 - 15, FINAŁ - g. 15, po nim uroczyste zakończenie turnieju i wręczenie nagród. 
Harmonogram minutowy turnieju może ulec drobnym zmianom, niezależnym od organizatorów.

 

Sponsorzy nagród: Akropol, Bronowianka Kraków, Select MG Sport, Akademia Młodego Sportowca MagicSports Sp. z o.o., rodzina patrona, Maxima Sport.
Patronat medialny: SPORTOWETEMPO.PL, Futbol Małopolska.

Kalendarium wydarzeń

Brak wydarzeń

Tablica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday143
mod_vvisit_counterYesterday642
mod_vvisit_counterThis week1391
mod_vvisit_counterLast week5423
mod_vvisit_counterThis month17932
mod_vvisit_counterLast month21471
mod_vvisit_counterAll days2780364

Online Now: 8
Your IP: 54.87.18.165
,
Today: marzec 26, 2019