Error: No articles to display

Najwyższy czas!

DSC06374142 dni, 23 godziny i 30 minut – właśnie tyle czasu upłynie nim podopieczni Czesława Palika powrócą na ligowe boiska. Nastąpi to w niedzielne popołudnie w Żarnowcu, gdzie o 15:00 nasi piłkarze zmierzą się z miejscową drużyną Trzech Koron. Po imponującej – efektownej i efektywnej końcówce rundy jesiennej nasi piłkarze „przezimowali” na trzecim miejscu w tabeli. Po sobotnich meczach pierwszej wiosennej kolejki, przed spotkaniem w Żarnowcu plasują się na piątej pozycji (wyprzedziły ich Prądniczanka oraz Grębałowianka), z kolei niedzielny rywal okupuje dolne rejony tabeli, w 14 dotychczas rozegranych spotkaniach zdobywając zaledwie 9 punktów (2 zwycięstwa – 3 remisy – 9 porażek). Sprawia to, że papierowym faworytem jest Bronowianka. Pierwszy mecz o stawkę po tak długiej przerwie zawsze pozostaje niewiadomą dlatego grzechem i nieodpowiedzialnością byłoby dopisywanie jakiejkolwiek zdobyczy punktowej jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Jesteśmy jednak przekonani, że prowadzeni przez trenera Czesława Palika w starciu z teoretycznie niżej notowanym rywalem udowodnią swoją wyższość i przywiozą do Bronowic trzy punkty.

15 kolejka ligi okręgowej, 29.03.2015, godz. 15:00 Trzy Korony Żarnowiec – KS Bronowianka Kraków