Error: No articles to display

Sparingi pierwszej drużyny

DSC03733Dwa sparingi w ostatni weekend rozegrała nasza drużyna seniorów, które służyły przeglądzie kadry zawodniczej przed inaguracja rundy rewanżowej V ligi (mecz w sobotę 26.03.16 godz 11.00 z drużyną Trzy Korony Żarnowiec).
W sobotę sparing miał charakter meczu o Puchar Prezesa Bronowianki

Kazimierza Skrzypka. Naszym przeciwnikiem była drużyna Tempo Białka. Okazaliśmy się być bardzo gościnni i Puchar po porażce 0-1 przypadł naszym gością. Drużyna z Białki ustawiła sobie mecz już w pierwszej połowie strzelając gola. Goście od tej pory umiejętnie bronili dostępu do własnej bramki groźnie kontratakujac.W drugiej połowie parę szans dla Bronowianki (m.in.Kapusty) ale wynik nie uległ zmianie.
W niedzielę rozegraliśmy drugi mecz sparungowy. Tym razem Wołowicach z Piastem. Potyczka ta zakończyła się remisem 2-2. Do przerwy Bronowianka przegrywala 2-0. Na szczęscie w ostatnich 20 minutach udało się wyrównać po bramkach Kubika i Kiełbusa.