Error: No articles to display

Piłka wraca na Zarzecze

Po niemal pięciomiesięcznej przerwie od ostatniego ligowego meczu w Bronowicach piłkarze naszego klubu powrócą na boisko przy ul. Zarzecze 124a, by rozegrać drugi mecz rundy wiosennej.  Podopieczni  trenera Czesława Palika „wiosnę” rozpoczęli od wyjazdowego zwycięstwa w Gorenicach, gdzie pokonali tamtejszego Leśnika 3:0 (po bramkach Marcina Hajduka, Bartosza Kiełbusa oraz Marcina Gzyla).  W sobotę o godz. 15 na własnym boisku zmierzą się ze Słomniczanką Słomniki.

Jej piłkarze zapewne będą chcieli wziąć odwet za wysoką porażkę u siebie – 1:5 (2 kolejka).  Rywalom jednak na wyjazdach nie wiedzie się zbyt dobrze. W sześciu meczach na „obcych” boiskach piłkarze ze Słomnik wygrali tylko raz oraz raz zremisowali. W pozostałych meczach nie wiodło im się już tak dobrze. W ostatnich czterech wyjazdowych meczach schodzili po 90 minutach jako pokonani. Nasi piłkarze mogliby upatrywać swojej szansy w słabej wyjazdowej postawie rywali, jednak w ostatnich czterech meczach u siebie nie wygrywali – odnotowując trzy remisy.

V liga, 29.03.2014 (sobota) godzina 15:00 Bronowianka Kraków – Słomniczanka Słomniki.