Okazałe zwycięstwo na koniec przygotowań

Okazale zakończył się ostatni sparing Bronowianki przed inauguracją sezonu 2015/16. Bronowianka w upalna sobotę pokonała Piasta Wolowice 10-4! Drużyna z Zarecza wystąpiła bez 4 podstawowych zawodników więc tym bardziej cieszy sztab szkoleniowy to okazałe zwycięstwo. Do przerwy mecz był wyrównany zakończony remisem 3-3, natomiast po przerwie drużyna gospodarzy zachowała zdecydowanie więcej sił i zdominowala przeciwnika. Po hatricku strzelili Gzyl oraz Kiełbus. Trzy bramki padly po rzutach różnych,które pomału zaczynają być groźna bronią Bronowianki. Za tydzień dzisiejsi gospodarze na inauguracje sezonu pojadą do Żarnowca na mecz z Trzema Koronami.