Sponsor techniczny

Oficjalny lekarz

Partnerzy

Kadetki Bronowianki górą - Mistrzostwa Polski Kadetów w Świdwinie 11-14 maja 2023

Matylda MP

WIELKIE BRAWA DLA MATYLDY HADRYŚ! Pingpongistka Bronowianki została w Świdwinie potrójną medalistką mistrzostw Polski kadetek! Do brązowego medalu wywalczonego w drużynie dołożyła srebrny krążek w singlu i brązowy w deblu (w parze z Natalią Brzezińską z Dekorglassu Działdowo). Do rywalizacji w grze indywidualnej i podwójnej Matylda przystępowała jako jedna z faworytek (rozstawiona z nr 3) i z tą trudną rolą znakomicie sobie poradziła. W singlu odniosła 5 zwycięstw, dopiero w finale, po zaciętej walce, przegrała z Katarzyną Rajkowską (nr 1) 1-4.  W deblu para Hadryś/Brzezińska dotarła do półfinału nie tracąc choćby seta, tu dopiero musiała uznać wyższość Mileny Mireckiej i Mai Łakomy (Bogoria).  Wielkie gratulacje!

druzyna MP

Wielkie brawa dla drużyny kadetek Bronowianki! Zespół w składzie Matylda Hadryś, Julia Wiktor, Magdalena Idzik zdobył w Świdwinie brązowy medal Mistrzostw Polski kadetów w tenisie stołowym. Nasze zawodniczki pokonały w eliminacjach MLUKS Dwójkę Rawa Mazowiecka 3-0, w ćwierćfinale tak samo rozprawiły się z Dekorglassem Działdowo i zapewniły sobie miejsce na podium MP.  Dopiero w półfinale uległy późniejszym mistrzyniom Polski z Gryfa Gdów (0-3). Kolejne medalowe szanse dla Bronowianki jeszcze w turnieju singla i debla, które będą rozgrywane do niedzieli.