Zawodniczki Bronowianki na podnium WTK Seniorów w Olkuszu 12.11.2023

II WTK senir olk
Zawodniczki Bronowianki w głównych rolach w II Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym seniorów, rozegranym w Olkuszu. Na dwóch najwyższych stopniach podium stanęły 1. Natalia Gajewska i 2. Matylda Hadryś (w finale Natalia wygrała 3-2). Dalsze miejsca zajęły: 5. była Zuzanna Syrda, 6. Kamila Kiliszek, 7. Emilia Byrtek, 8. Anna Dudek, 9. Wiktoria Ilcewicz, 11-12. Kaja Konstantyn. Poza zwyciężczynią z Olkusza awans do II Grand Prix Polski ma już zapewniony Katarzyna Galus, dzięki wysokiej pozycji w rankingu PZTS. W rywalizacji seniorów najwyżej z reprezentantów Bronowianki uplasował się Aleksander Pilch (miejsca 9-12), a nieco dalej byli Mikołaj Pilch, Paweł Konstantyn i Kacper Andrzejak (17-24). Wygrał w Olkuszu Dawid Kosmal (Spektrum Słopnice).
W młodzieżowych turniejach międzynarodowych z cyklu WTT Youth Contender na Słowacji i Węgrzech wystąpiły: Nicole Bartoszko (w barwach reprezentacji Polski) oraz Natalia Bartoszko, Izabela Perz, Milena Gaj i Oliwia Osińska. Wszystkie mają za sobą udane występy - awanse z grup, a Izabela i Natalia m.in. awanse do czołowej "16" w słowackim Senec.
Zdjęcia: MOSiR Olkusz