Tym razem na Podkarpaciu!

W minioną sobotę siatkarki Bronowianki po aż trzytygodniowej przerwie (spowodowanej pauzą oraz przerwą świąteczną) powróciły na ligowe parkiety. Spragnione gry zawodniczki szybko rozprawiły się z ówcześnie liderującym PWSZ Tarnów i jako jedyna niepokonana drużyna w stawce powróciła na pierwsze miejsce w tabeli. Na szczęście na kolejny mecz Krakowianek ich sympatycy nie będą musieli czekać tak długo jak na "mecz na szczycie", bowiem dziewczęta z Bronowic już w sobotę zaprezentują swoje umiejętności na Podkarpaciu - w Jarosławiu, gdzie zmierzą się z tamtejszą SAN-Pajdą. W ramach przygotowań do tego spotkania nasze siatkarki rozegrały sparing z Sokołem Katowice. Zawodniczki z Jarosławia plasują się obecnie na piątym miejscu w tabeli - tracąc trzy punkty do miejsc 3-ego i 4-ego, i mając taką samą przewagę nad szóstym z zespołów. W trwającym sezonie gospodynie rozegrały na Podkarpaciu trzy mecze - dwa z nich wygrywając (z Kampusem i Popradem). W trzecim musiały uznać wyższość innego krakowskiego zespołu - AGH. Obie strony sobotniej rywalizacji grały ze sobą już w tamtym sezonie - 9 listopada 2013 roku w Jarosławiu górą była Bronowianka, która wygrała w trzech setach. Czy po nieco ponad roku od tamtego spotkania Krakowiankom znów uda się wygrać? Odpowiedź na to pytanie poznamy w sobotę. Początek meczu o godzinie 15:00.
II liga kobiet: SAN-Pajda Jarosław - Bronowianka Kraków, 15.11.2014 (sobota), godz. 15:00