Relacja z IV turnieju ligowego kadetek w Brzeszczach

18 listopada kadetki KS Bronowianka udały się na IV turniej ligowy, który odbył się w Brzeszczach koło Oświęcimia. Drużyna wygrała wszystkie mecze, zaczynając od pokonania 3:0 zespołu Jocker Oświęcim. Już wtedy dało się zauważyć, że nasza lewoskrzydłowa zawodniczka - Angelika Arendarczyk ma bardzo dobry dzień, zdobywając dużo punktów atakiem i zagrywką.
Następnym i zarazem ostatnim przeciwnikiem byli gospodarze - UKS Brzeszcze. Pierwszy set był dla nas trudny i niestety przegrany. To nasze błędy do tego doprowadziły, ale nie dla nas porażki smak, bo w drugim secie pokazałyśmy wielką siłę i niesamowite umiejętności, szczególnie w zagrywce i przyjęciu, które w największym stopniu spoczywało na libero - Oldze Ciszewskiej. Oprócz tego świetny doping naszego zespołu dodawał nam chęci do dalszej walki. Wynikiem meczu była nasza wygrana 3:1.
Z radością opuściłyśmy salę, na której od samego początku aż do końca panowała przyjemna atmosfera. Gospodarze postarali się o muzykę i swój własny doping, jednak Bronowianka pokazała jak potrafi się bawić i "zgasiła" swoimi piosenkami i hasłami, kończąc spotkanie :)