Druga wygrana siatkarek

dsc09540Mijająca sobota przyniosła kolejne siatkarskie emocje. Tym razem nasze siatkarki zmierzyły się w ramach II kolejki II Ligi Siatkówki Kobiet w wyjazdowym spotkaniu z Dalinem Myślenice. Podobnie jak przed tygodniem również tym razem nasze siatkarki uporały się z rywalkami w trzech setach. W pierwszym secie dobrze grające przeciwniczki wykorzystywały każdy błąd i nieporozumienie po naszej stronie. Długo utrzymywały prowadzenie, ale w końcówce seta zawodniczki Bronowianki przejęły inicjatywę, popełniały zdecydowanie mniej błędów i okazały się lepsze w całym secie. Ostatecznie 22-25 w pierwszej partii. W drugim oraz trzecim secie Bronowianka utrzymała równy, dobry poziom z końcówki pierwszej odsłony. Zaowocowało to efektownym 25-12 w II secie oraz 25-16 w kolejnej, jak się okazało decydującej partii. Po dwóch rozegranych kolejkach siatkarki Bronowianki legitymują się dwoma zwycięstwami, nie oddawszy przy tym żadnego seta. Pozwala to na liderowanie w tabeli dzięki lepszemu bilansowi małych punktów (oprócz Bronowianki jedynie zespół Paleo Pogoń Proszowice zdobył komplet punktów z bilansem setów 6-0). W następnej kolejce nasze siatkarki zmierzą się „na wyjeździe” z drużyną AZS UEK Kraków.

II kolejka II Ligi Siatkówki Kobiet: Dalin Myślenice – Bronowianka Kraków 0:3 (22:25, 12:25, 16:25)

Bronowianka: Stachowicz, Szymska, Sowisz, Wiatrowska, Janota, Król oraz Guzikiewicz (l), Domagalska, Rzepka