Zawodnicy Bronowianki na podium wojewódzkich turniejów

1WTKseniorowKOZTSDominika Wołowiec w kategorii seniorek, Anna Zając wśród juniorek i Kamila Kiliszek w kadetkach - zawodniczki Bronowianki to zwyciężczynie pierwszej serii wojewódzkich turniejów klasyfikacyjnych w tym sezonie. Zapewniły sobie awans do I Grand Prix Polski. Na podium w poszczególnych kategoriach stawali także inni zawodnicy naszego klubu.

W finale rywalizacji seniorek spotkały się dwie zawodniczki Bronowianki - Dominika Wołowiec wygrała 3-2 z Karoliną Pęk i wywalczyła awans na I Grand Prix Polski. W ósemce były także Alicja Śliwa (5), Natalia Gajewska (6), Emilia Skuba (7). W I GP Polski oprócz Dominiki zagra także Marta Smętek, dzięki wysokiemu miejscu w rankingu PZTS po ubiegłym sezonie. W WTK seniorów najwyżej z naszych zawodników uplasował się Wojciech Górecki (7.)

I WTK juniorek wygrała Anna Zając. W czołowej ósemce były także: Natalia Gajewska (4), Emilia Skuba (5) i Natalia Gąsior (8). W wojewódzkiej rywalizacji juniorów najwyżej uplasowali się Łukasz Knaga (5) i Wojciech Bogacz (8). W GP Polski oprócz Anny Zając zagrają także: Ilona Sztwiertnia, Wojciech Górecki i Damian Korczak (na podstawie rankingu PZTS).

W wojewódzkiej rywalizacji kadetek najlepsza okazała się Kamila Kiliszek, w czołowej ósemce były młodziczki Oliwia Wątor (5), Zuzanna Syrda (7) i Anna Kopacka (8). Wśród kadetów 2. był Paweł Kopacki. W GP Polski kadetów oprócz Kamili zagrają także Ilona Sztwiertnia, Natalia Gąsior, Emilia Skuba i Wojciech Bogacz (na podstawie rankingu PZTS).

W I WTK młodzików 4. była Anna Kopacka. Limity do GP Polski mają w tej kategori Zuzanna Syrda i Oliwia Wątor.