Bronowianka kontynuuje mocny początek sezonu (zdjęcia)!

2ligamezczyzn1Początek spotkania nie zapowiadał tak wysokiego wyniku. Mecz prowadzony na dwóch stołach rozpoczęła para Janek Kaczor, w pojedynku ze Sławomirem Osiką oraz Maciek Kotarski, występujący przeciwko Tomaszowi Koniecznemu. Obydwie potyczki przebiegały bardzo podobnie, rozpoczynając się od setowego prowadzenia gospodarzy 2:0. Później to wytężona "praca" naszych zawodników by najpierw doprowadzić do wyrównania a w piątym secie spotkania przechylić szalę wygranej na swoją stronę. Szczególnie zacięty pojedynek toczył Maciek Kotarski, który set decydujący o wyrównaniu wygrał dopiero po zdobyciu 18-tego punktu.

Taki obrót spraw okazał się być decydujący dla dalszego przebiegu meczu. Kolejne pojedynki Jakuba Masłowskiego z Mateuszem Malkiem oraz Damiana Magulskiego ze Zbigniewem Nyczem to pewne wygrane 3:0.
Pojedynki deblowe przyniosły dwa kolejne punkty i wygraną w całym spotkaniu. W takiej sytuacji wygrane w pozostałych meczach były już kwestią zaangażowania i ambicji samych zawodników. Jakub Masłowski wygrał stojący na dobrym poziomie, cztero setowy pojedynek ze Sławomirem Osiką a Damian Magulski również po walce pokonał Tomasza Koniecznego.
Maciek Kotarski szybko pokonał grającego defensywę Zbigniewa Nycza natomiast Janek Kaczor postanowił dodać nieco dramaturgii swojemu spotkaniu doprowadzając do stanu 2:2. Piąty set to jednak pełna mobilizacja i pewne zwycięstwo 11:1 z młodym Mateuszem Malikiem.

Gratulujemy wysokiej wygranej i trzymamy kciuki w walce o czołową lokatę w lidze!