Error: No articles to display

Strażak Goszcza - Bronowianka 2-2

W pierwszym sparingu w okresie przygotowawczym nasza drużyna zremisowała ze Strażakiem Goszcza 2-2

W rozegranym 18.07.2013 sparingu pomiędzy Strażakiem Goszcza a Bronowianką padł remis 2-2 (1-0). To pierwszy sparing w okresie przygotowawczym Bronowianki pod wodzą nowego trenera Czesława Palika, który miał na celu testowanie zawodników mogących wzmocnić drużynę oraz przyjrzenie się zawodnikom grającym w klubie w poprzednim sezonie. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 1-0. Nadmienić trzeba, że Bronowianka atakowała lecz strzały mijały światło bramki lub w dwóch przypadkach piłka zatrzymała się na słupku. W drugiej połowie Bronowianka wyszła na prowadzenie lecz za brak skuteczności skarcił gości 16 letni zawodnik gospodarzy i ustalił wynik na 2-2. W drugiej połowie nasi gracze nie wykorzystali również rzutu karnego.