Error: No articles to display

Kolejny sparing seniorów

dsc0675120 lipca w drugim meczu kontrolnym w ramach przygotowań do nowego sezonu Bronowianka przegrała w Giebułtowie z  IV-ligową Jutrzenką 5-1. Bronowianka po objęciu prowadzenia, w odstępie dwóch minut sprokurowała rzut karny, który został wykorzystany. W ciągu następnych trzech minut, w wyniku ewidentnych błędów w defensywie Bronowianka straciła kolejne dwie bramki. W pierwszej połowie więcej bramek nie padło i obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 3-1 dla Jutrzenki. Po przerwie wymagający sparingpartner potwierdził swoją wyższość i powiększył swój dorobek strzelecki o dwie bramki ustalając końcowy rezultat na 5-1.